Wczytuję dane...

Światła do jazdy dziennej LED

Światła do jazdy dziennej LED montowane są fabrycznie w wielu nowoczesnych samochodach. Ich największymi zaletami jest trwałość i oszczędność, gdyż rozwiązanie to pozwala w dużym stopniu odciążyć alternator i zmniejszyć spalanie paliwa. Dodatkowo należy doliczy do tego koszty wymiany żarówek – jeden cykl życia ledów to ok. 15 cyklów tradycyjnych żarówek i 2 cykle ksenonowych żarników.

Światła do jazdy dziennej LED można zamontować samodzielnie w samochodach pozbawionych tego typu oświetlenia. Potrzebny jest do tego odpowiedniej jakości zestaw i godzina pracy.

Światła do jazdy dziennej LED można używać zamiast obowiązkowych świateł mijania jedynie w warunkach normalnej przejrzystości powietrza. Lampy muszą być położone symetrycznie względem osi pojazdu, na tej samej wysokości. Żadna z nich nie może wystawać poza obrys samochodu. W przypadku aut zarejestrowanych po 2009 roku, światła do jazdy dziennej LED nie mogą palić się równocześnie z pozostałymi światłami.

Oferujemy gotowe zestawy przeznaczone do samodzielnego montażu oraz pojedyncze elementy instalacji, takie jak: control box, gniazdo przekaźnika, czy sam przekaźnik.

 

W sklepie dwr.com.pl znajdują się światła do jazdy dziennej LED marki EINPARTS, PHILIPS, OSRAM i AMIO. Producenci udzielają na swoje wyroby gwarancji nawet do 3 lat.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów