Woski samochodowe Collinite

Collinite to amerykański producent najwyższej jakości wosków samochodowych, cleanerów oraz past polerskich. Markę stworzył w 1936 roku Charles H. Collins. Przedsiębiorcy od samego początku przyświecała idea dostarczania na rynki motoryzacyjne całego świata produktów o wyjątkowej wydajności i trwałości. Oferta firmy oparta jest na ręcznie wyrabianych preparatach i skierowana do wszystkich, którzy cenią oryginalne i innowacyjne rozwiązania w kwestii precyzyjnej i skutecznej pielęgnacji samochodów. Collinite wykorzystuje w swoich recepturach wyłącznie najlepsze składniki gwarantujące spektakularne rezultaty pracy.

Tylko w latach 1994-2011 woski Collinite zebrały sześć głównych nagród w testach produktowych branży motoryzacyjnej. Gazeta Auto Express uznała w 2008 roku wosk Collinite 476s za najlepszy wosk samochodowy dostępny na rynku. Produkt ten dostępny jest w ofercie naszego sklepu, obok nie mniej profesjonalnych Collinite 915 Marque D’Elegance Carnauba Wax oraz Collinite No. 845 Insulator Wax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.