Żarówki LED H7

Różne elementy wyposażenia wpływają na komfort prowadzenia pojazdów oraz bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. W tym aspekcie szczególnie duże znaczenie mają dobrej jakości elementy oświetlenia samochodowego. Dostępne na rynku rozwiązania oferują kierowcom doskonałą jakość rozjaśniania drogi oraz jej otoczenia, wydłużoną żywotność oraz spektakularne efekty wizualne. Do popularnych ostatnio produktów o wyjątkowych właściwościach należą żarówki samochodowe LED wykorzystywane zarówno w reflektorach głównych pojazdu, jak i w oświetleniu dodatkowym. Obecnie ten typ reflektorów pojawia się w wyposażeniu fabrycznym nowoczesnych aut. W pojazdach starszej generacji możliwa jest legalna wymiana żarówek na LEDy głównie w wewnętrznym oświetleniu lub lampce tablicy rejestracyjnej, jednak kierowcom zainteresowanym bardziej zaawansowanym modyfikacjom rynek akcesoriów motoryzacyjnych oferuje wiele rodzajów produktów takich jak żarówki LED H7.

Ten typ żarówek ma zastosowanie w światłach mijania oraz drogowych auta i dostępny jest w wielu odsłonach o różnej temperaturze barwowej oraz ilości emitowanego światła. Reflektory LED charakteryzują się również dużą trwałością, przy jednoczesnych znacznych oszczędnościach poboru energii. W naszym sklepie posiadamy żarówki LED H7 renomowanych producentów jak Osram czy Philips o najwyższym standardzie funkcjonalności, gwarantujących rewelacyjne wrażenia stylistyczne.

Żarówki H7 LED – co je wyróżnia?

Instalacje typu LED stosowane w pojazdach nowszej generacji kuszą również użytkowników bardziej wiekowych aut. Ten typ oświetlenia popularyzuje się w zastraszającym tempie, stanowiąc bardzo atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych żarówek halogenowych oraz ksenonów. Brak fabrycznej instalacji rekompensują kierowcom zestawy świateł do jazdy dziennej LED z możliwością samodzielnego montażu.

Żarówka LED H7 doskonale oświetla drogę, zapewniając kierowcy maksimum komfortu postrzegania otoczenia nawet w warunkach znacznie ograniczonej widoczności. Ten typ żarówek jest zdecydowanie bardziej wydajny niż rozwiązania halogenowe, a ich eksploatacja w ostatecznym rozrachunku generuje sporo korzyści związanych z wolniejszym zużywaniem się innych podzespołów pojazdu jak alternator oraz ograniczeniem spalania.

Zalety stosowania LEDów H7 najlepiej obrazują wartości liczbowe.

 • Zestaw diod LED pobiera ok. 10W prądu, a halogeny 110W.
 • W porównaniu do halogenów LEDy działają do 30 razy dłużej.
 • Niektóre żarówki LED H7 emitują nawet o 250% więcej jaśniejszego i przyjemnego dla wzroku światła.
 • Żarówka H7 LED to też wysoka temperatura barwowa nawet 6500K.
 • Żarówka LED H7 emituje wiązkę światła o mocy nawet 3000 lumen.

Żarówka LED H7 to nowoczesne rozwiązanie, które wyróżnia zbliżona do naturalnej barwa wiązki zapewniająca właściwy kontrast i gwarantująca komfort postrzegania otoczenia w rzeczywistych ostrych kolorach.

Żarówka H7 LED – zasady prawidłowej eksploatacji

Skomplikowana konstrukcja reflektora LED H7 wymaga zastosowania odpowiedniego układu chłodzenia. Temperatury elementów nagrzewających się od tyłu nie obniży podmuch powietrza. Jeśli nasz samochód wyposażony jest w inną niż LEDowa instalację, niezbędne jest sprawdzenie obecności lub zaopatrzenie się w magistralę CAN-BUS odpowiedzialną za eliminację ewentualnych informacji o błędach w przypadku różnic poboru mocy. Istotne też, by żarówka H7 LED posiadała stabilizator napięcia, który ograniczy ewentualne skutki jego wahań w instalacji.

Brak homologacji dla żarówek LED H7 wciąż jest sporym problemem i znacznie ogranicza możliwość ich zastosowania. Sytuacje, w których mogą być użytkowane bez konsekwencji prawnych, zakładają między innymi jazdę w terenie.

Żarówki LED H7 dostępne w naszym asortymencie

Wybierając żarówki H7 LED, warto stawiać na solidne i sprawdzone akcesoria cenionych w branży producentów. Dostępne w naszym asortymencie żarówki LED H7 przystosowane są do instalacji zarówno w pojazdach osobowych, jak i ciężarowych. Różne ich odsłony proponują innowacyjne rozwiązania technologiczne realizujące najbardziej wymagające oczekiwania kierowców.

Żarówki H7 LED marki AMiO – nowoczesne linie produktów

Kierowcom, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych do swoich samochodów, polecamy między innymi wydajne i oszczędne żarówki LED H7 marki AMiO.

 • Żarówki LED H7 AMiO Headlight BF gwarantują prostą i bezproblemową wymianę halogenów na nowoczesny typ oświetlenia stosowany w samochodach nowej generacji. Akcesoria posiadają wbudowaną przetwornicę napięcia i zintegrowany system chłodzenia umożliwiające ich bezawaryjną i długą eksploatację. Zestaw wyposażony w cztery diody ETi emituje o 200% więcej światła niż ich halogenowe odpowiedniki i wykazuje żywotność obliczoną na ok. 30 tys. godzin pracy.
 • Żarówki H7 LED AMiO Headlight CX emitują idealnie białą wiązkę światła o temperaturze barwowej 6000K. Dzięki akcesoriom modyfikacja tradycyjnego oświetlenia w pojeździe nie wymaga kontrowersyjnych i trudnych przeróbek. Zastosowane w reflektorach diody COB rewelacyjnie oświetlają drogę i są wyjątkowo trwałe.
 • Żarówki LED H7 AMiO Headlight to doskonała jakość oświetlania otoczenia i wyraźny kontrast zapewniający bardzo przyjemne wrażenia wzrokowe.
 • Żarówki H7 LED AMiO Headlight RS+ cechuje doskonała jakość wykonania oraz zastosowanie diod Philips Lumileds Z ES. Wbudowany adapter rotacyjny oraz idealne odwzorowanie granicy światłocienia eliminuje ryzyko oślepienia innych kierowców. Specjalna konstrukcja zapewnia łatwy montaż w małych reflektorach.
 • Żarówki H7 LED AMiO Headlight SX wyposażone zostały w diody HQ LED, które dzięki doskonałym właściwościom świetlnym sprawiają, że każda podróż jest przyjemna i relaksująca.

Żarówka LED H7 marki Philips

Stylowe oświetlenie pojazdu ma dla Ciebie szczególne znaczenie? Sprawdź naszą ofertę niezawodnych żarówek LED H7 marki Philips o doskonałych parametrach technicznych odpowiedzialnych za mocny i precyzyjny strumień światła gwarantujący rewelacyjne wrażenia estetyczne. Asortyment akcesoriów różnych serii holenderskiego producenta skierowany jest do bardzo wymagających użytkowników.

 • Żarówki LED H7 Philips Ultinon +160% to nowy poziom jasności oraz konstrukcja zapewniająca lepsze dopasowanie podzespołów. Wysoka temperatura barwowa, jaką wyróżnia się żarówka H7 LED, zapewnia mocny stylowy efekt, dzięki któremu Twój samochód zyska więcej blasku.
 • Żarówki LED H7 Philips Ultinon Pro5000 +160% HL wykazują zgodność technologiczną z wieloma modelami samochodów, doskonale sprawdzając się jako źródło światła w lampach drogowych i mijania. Jasny i wydłużony strumień światła determinuje szybsze reakcje kierowców, realnie wpływając na podwyższenie standardów bezpieczeństwa na drodze. Żarówka H7 LED wykorzystuje nowoczesne technologie przepływu powietrza AirBoost oraz skupiania wiązki świetlnej SafeBeam.
 • Żarówki H7 LED Philips Ultinon Pro9000 +250% to zmodernizowany wariant akcesoriów o znacznie większej wydajności i idealnie jasnej barwie światła. Kompaktowa konstrukcja gwarantuje łatwy montaż.

Żarówki LED H7 Osram – najlepsze rozwiązania dla Twojego samochodu

Prezentujemy wysokiej jakości żarówki LED H7 Osram LEDriving emitujące jasne światło zbliżone barwą do dziennego, dzięki któremu elementy otoczenia postrzegane są jako wyraźniejsze, a szybkie reakcje kierowcy ograniczają ryzyko powstania niebezpiecznych sytuacji drogowych. Żarówka H7 LED marki Osram stanowi idealną alternatywę dla tradycyjnego źródła światła.

Żarówki H7 LED Tungsram – nowa jakość oświetlania drogi

Poszukujesz rozwiązań, które odmienią Twój samochód i skutecznie poprawią komfort jego prowadzenia? Sprawdź, co oferuje żarówka LED H7 Tungsram Megalight +150% stworzona z myślą o kierowcach odważnych i zdecydowanych na wprowadzenie efektownych zmian. Białe światło o temperaturze 6000K to spektakularne wrażenia podczas nocnych podróży, znacznie lepsze dostrzeganie przeszkód i odczytywanie znaków. Wypróbuj żarówki H7 LED Tungsram, które mogą pracować tak długo, jak Twój samochód!

Żarówki LED H7 marki Narva – skuteczne technologie i niepowtarzalny styl

Standard to stanowczo za mało? Wyjdź poza ramy stylistyczne i technologiczne i zastosuj nowoczesne żarówki H7 LED Narva Range Performance przystosowane do instalacji w samochodach osobowych i ciężarowych. Przednie reflektory auta rozbłysną jasnym efektownym światłem, dzięki któremu widoczność po zmroku i w trudnych warunkach atmosferycznych nie jest już problemem. Łatwy sposób montażu, systemy rozpraszania ciepła oraz kompaktowa konstrukcja „all in one” to więcej niż możesz oczekiwać od żarówek samochodowych. Dodatkowo żarówka LED H7 Narva wykazuje doskonałą jakość działania przez długi czas.

Żarówki H7 LED – sprawdź rozwiązania dostępne w naszym asortymencie

Wymiana żarówki w samochodzie to zazwyczaj proste serwisowe zadanie, którego podejmują się niejednokrotnie sami kierowcy. W razie ewentualnych trudności zawsze można tę kwestię zlecić fachowcowi. Paradoksalnie w przypadku niemałej liczby właścicieli aut dylematy pojawiają się już na etapie wyboru odpowiednich żarówek. Często decydujemy się na tańsze oświetlenie niepewnego pochodzenia, które niestety już po krótkim czasie eksploatacji wymaga ponownej wymiany. Naszym zdaniem pójście na skróty nie zawsze się opłaca, dlatego zdecydowanie rekomendujemy zakup wysokiej jakości żarówek H7 LED sprawdzonych producentów. Marki Philips czy Osram prezentują rozwiązania oparte na nowoczesnych technologiach gwarantujące rewelacyjne efekty oświetlania zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej przestrzeni samochodu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jakie żarówki H7 LED warto inwestować, skontaktuj się z naszymi konsultantami. Na klientów zainteresowanych naszymi produktami czekamy też w sklepie stacjonarnym w Katowicach.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij