Ściągacze do demontażu tapicerki

Sytuacji, w których zmuszeni jesteśmy zdjąć obicie z foteli lub kanapy w naszym samochodzie może być wiele. Materiał może nadawać się do czyszczenia lub naprawy. Często znudzeni wyglądem wnętrza pojazdu kierowcy zmieniają poszycie na nowe. Zanim podejmiemy radykalne kroki w kwestii wymiany obicia w aucie, należy upewnić się czy zdjęcie tapicerki jest możliwe, a więc czy fabrycznie zamocowana została ona przy pomocy zapinek. W takim wypadku narzędziami, w które warto się zaopatrzyć, są ściągacze do demontażu tapicerki umożliwiające rozpinanie drucianych zaczepów, przy pomocy których materiał przymocowany został do gąbki. Operacja ta nie należy do najłatwiejszych, dlatego posługiwanie się mniej specjalistycznymi narzędziami może okazać się mało efektywne, a nawet doprowadzić do uszkodzenia tapicerki.

Ściągacze do demontażu tapicerki dostępne są przeważnie w kompletach zawierających różnej wielkości otwieraki, klucze i dźwignie. Wykonane są z utwardzonego nylonu. Ich specjalnie wyprofilowana forma ułatwia demontaż listew, spinek i innych elementów tapicerki. Ściągacze do demontażu tapicerki występują również jako pojedyncze narzędzia z ergonomiczną rękojeścią i odpowiedniej wielkości końcówką w postaci rozdwojonego chwytaka. Oferujemy szeroki wybór zestawów ściągaczy do demontażu tapicerki oraz pojedynczych akcesoriów marek Yato, AMiO i Blow.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij