Kosmetyki samochodowe Autosol

Autosol produkuje kosmetyki samochodowe, środki czyszczące oraz preparaty do pielęgnacji powierzchni metalowych, plastikowych, ceramicznych i lakierowanych o doskonałych właściwościach zapewniających spektakularne rezultaty użytkowania. Firma powstała w 1929 roku w Niemczech i przez wszystkie lata swojej działalności prezentowała wysoki poziom jakości produktów i usług, zdobywając uznanie odbiorców hurtowych i detalicznych z różnych stron świata. Autosol stawia na sprawdzone i wydajne składniki, poddawane skrupulatnym kontrolom na każdym etapie przetwarzania.

Wśród najbardziej docenianych produktów marki znajdziemy pasty polerskie do stali, aluminium, anodowanego aluminium, stali nierdzewnej oraz chromów, szeroką gamę środków do auto detailingu, produkty do pielęgnacji i czyszczenia motocykli i łodzi oraz akcesoria dla przemysłu. W ofercie naszego sklepu posiadamy popularny na rynku motoryzacyjnym preparat Metal Polish stanowiący doskonałe połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Za pomocą pasty do polerowania metali szybko i łatwo usuniemy przebarwienia, ślady korozji oraz utlenienia. Produkt bezpieczny dla czyszczonych powierzchni przywraca im oryginalny blask i lustrzany połysk.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.