Żarówki LED P27/7W

Żarówki LED P27/7W T25 to nowoczesny rodzaj oświetlenia samochodowego przeznaczony do różnych typów pojazdów. Akcesoria wykonane w technologii LED wykazują dużą trwałość, dzięki czemu możemy długo cieszyć się ich efektywnym działaniem. Sporą zaletą żarówek LED jest też zmniejszony pobór mocy i generowane dzięki temu spore oszczędności. Żarówki LED P27/7W T25 z powodzeniem pełnią funkcję zamienników klasycznego wyposażenia. Odpowiednio przystosowane elementy zaopatrzone w moduł Canbus sprawnie współpracują z instalacją elektryczną pojazdu. Po ich wymianie, na komputerze pokładowym samochodu nie wyświetla się błąd przepalonej żarówki.

W tej kategorii produktów polecamy niezawodne żarówki LED P27/7W T25 marki Vision. Źródłem wyraźnego strumienia świetlnego o wartości 330 lm jest w ich przypadku 6 diod SMD. Akcesoria przeznaczone są do wykorzystania w zewnętrznym oświetleniu pojazdu, generując jasne białe światło o temperaturze barwowej ok. 6500K. Postaw na jakość i solidne wykonanie elementów dostępnych w zestawach 2 sztuk umożliwiających ich kompleksową wymianę oraz efektywną eksploatację.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij