Pokrowce na zagłówki

Pokrowce na zagłówki to jedne z elementów wyposażenia pojazdu, które co jakiś czas podlegają wymianie. Akcesoria pełnią zarówno funkcję estetycznej ozdoby, jak i praktycznego zabezpieczenia tapicerki. Wymiana pokrowców spowodowana jest nie tylko faktem ich zużywania się, ale i zmianą rozmiarów zagłówków w kolejnych pojawiających się na rynku motoryzacyjnym generacjach pojazdów. Ta z kolei determinowana jest potrzebą zwiększenia ochrony kręgosłupa i głowy podczas ewentualnych stłuczek i groźniejszych wypadków drogowych.

Źle dopasowane pokrowce na zagłówki nie prezentują się zbyt efektownie, a przecież to właśnie jedna z ich głównych ról w pojeździe. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz pokrowce dopasowane do różnych zagłówków, spójnych kolorystycznie z dostępnymi na rynku akcesoriów samochodowych pokrowcami na fotele. Wykonane z trwałej bawełny i pokryte od wewnątrz pianką poliuretanową stabilnie trzymają się zagłówka. Precyzyjnie obszyte boki tekstyliów zapewniają ich wysoką wytrzymałość. Oferujemy pokrowce na zagłówki w różnych kolorach marki Labo.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij