Pokrowce na akumulator

Pokrowce na akumulator to doskonały sposób na ochronę akumulatora przed wychłodzeniem i ewentualną jego awarią. Wraz z gwałtownym spadkiem temperatur elektrolit traci nawet połowę swojej pojemności elektrycznej. Efektem takiego stanu rzeczy jest najczęściej problem z odpaleniem silnika. Z tego powodu warto zadbać o właściwą izolację termiczną baterii samochodowej. Pokrowce na akumulator to bardzo funkcjonalne gadżety stanowiące niezbędny element zimowego wyposażenia pojazdu każdego zapobiegliwego kierowcy. Wykonane są z dwóch warstw materiału o podwyższonej odporności chemicznej, z dodatkową powłoką izolacyjną.

Poszczególne pokrowce posiadają strukturę zabezpieczającą je przed działaniem wody i zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Poręczna taśma nośna ułatwia szybki montaż pokrowca bez konieczności wyciągania akumulatora z pojazdu. Posiadamy pokrowce w wielkościach 22 x 20 x 18 cm w przypadku akumulatorów do 45 Ah, 25 x 20 x 18 cm dla baterii do 60 Ah, 29 x 20 x 18 cm na akumulatory do 75Ah oraz 36 x 20 x 18 cm dla urządzeń do 100 Ah. Wszystkie pokrowce na akumulatory dostępne w naszym asortymencie są propozycją cenionego na rynku akcesoriów motoryzacyjnych dostawcy, firmy AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij