Nakrętki na wentyle

Nakrętki na wentyle są elementami, które w dużej mierze odpowiadają za optymalne działanie tych podzespołów pojazdu. Akcesoria, zwane też kapturkami sprawiają, że brud nagromadzony w czasie napełniania kół sprężonym powietrzem nie zostaje wtłoczony do środka. Dzięki czemu nie dochodzi do problemów z zamykaniem się zaworu, co zwykle powoduje ulatnianie się powietrza z opony. Pamiętajmy, że koło ze zbyt niskim ciśnieniem łatwiej się odkształca i nie zapewnia odpowiedniej sztywności i przyczepności, powodując zmniejszenie stabilności auta zwłaszcza przy pokonywaniu ostrych zakrętów. To z kolei może stać się przyczyną groźnej sytuacji drogowej.

Nakrętki chronią wentyle, ale i całe koło, dlatego wydatek kilku złotych za komplet to niewielka cena, jaką trzeba zapłacić za bezpieczeństwo i komfort podróżowania autem. Akcesoria wykonane z anodyzowanego aluminium pełnią też funkcję ozdobną. Szeroki wybór kolorów gwarantuje bezproblemowe dopasowanie do stylistyki samochodu lub niektórych jego elementów wyposażenia zewnętrznego. Bogatą gamę nakrętek na wentyle marki AMiO prezentujemy w ofercie naszego sklepu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij