Żarówki H1

Obowiązek jazdy na światłach przez całą dobę wymusza na kierowcach szczególne zwrócenie uwagi na stan oświetlenia w samochodach. Bardziej eksploatowane żarówki reflektorów głównych częściej się przepalają i podlegają wymianie. Jednym z najpopularniejszych typów akcesoriów wykorzystywanych w światłach mijania, drogowych i przeciwmgielnych są żarówki H1. Ten typ elementów wyposażony jest w pojedynczy żarnik. Ich wnętrze wypełnia zazwyczaj gaz z grupy halogenów, stąd nazwa żarówki halogenowe, która przyjęła się dla całej serii elementów działających z wykorzystaniem jednego z tych związków chemicznych.

Żarówka H1 przyciąga kierowców przystępną ceną. Nie bez znaczenia jest również jakość świecenia i trwałość produktów, choć te uzależnione są często od marki. Wiele dostępnych na rynku zamienników nie realizuje pokładanych w nich oczekiwań. Tymczasem dobra żarówka H1 ma ogromne znaczenie zarówno z punktu widzenia oszczędności, jak i komfortu prowadzenia pojazdu. Rekomendujemy doskonałej jakości żarówki H1 renomowanych producentów jak Bosch, Osram, Philips, Tungsram, Ring i innych. Ich parametry gwarantują znacznie większą trwałość i wydajność w porównaniu do tańszych odpowiedników, dlatego też w codziennym użytkowaniu korzyści z ich zastosowania okazują się bardziej wymierne.

Żarówka H1 – jak wybrać najlepszy produkt?

Przy zakupie żarówek H1 warto wziąć pod uwagę kilka elementów. Niestety, jak w przypadku wielu podzespołów pojazdu, tak i w tej sytuacji nieco droższe produkty renomowanych marek okazują się wyborem bardziej trafionym. Istotną kwestią decydującą o zdatności żarówek do użycia jest homologacja. Jej brak może narazić kierowcę na przykre konsekwencje związane z mandatem lub negatywną opinią diagnosty podczas przeglądu, dlatego doradzamy wybór części spełniających przynajmniej podstawowe standardy użytkowania.

Wielu kierowców potwierdza też, że żarówki H1 znanych producentów świecą lepiej i dłużej, mają odpowiednią temperaturę barwową i są w pełni bezpieczne dla kloszy reflektora. Co to jednak oznacza w praktyce? Podstawową funkcją żarówek w przednich lampach pojazdu jest oświetlanie drogi, zwłaszcza w warunkach ograniczonej widoczności, na przykład po zmroku. Jakość świecenia elementów ma wtedy ogromne znaczenie dla prawidłowych reakcji, szybkości działania kierowcy oraz postrzegania ewentualnych przeszkód. Zbyt słabe światło nie zapewni optymalnych warunków dla prowadzenia pojazdu, a co więcej może utrudnić poruszanie się po drodze również innym jej użytkownikom.

Kierowcy często mają problem z dobraniem żarówek o właściwej temperaturze barwowej. Rekomendujemy te o wartości od ok. 3200K do 4200K. Ten typ światła gwarantuje optymalne wrażenia wizualne. Nietrafionym wyborem będą z kolei produkty o temperaturze powyżej 5500K.

Ważnym aspektem jest również trwałość zarówno samej żarówki, jak i reflektora, który podczas eksploatacji narażony jest na różnego rodzaju czynniki, mogące uszkodzić jego strukturę. Dobrym rozwiązaniem jest żarówka H1 z filtrem UV zabezpieczającym powierzchnię reflektora oraz odbłyśnik przed matowieniem.

Wybierając żarówki H1 zachowaj rozwagę. Czasem kilka złotych zaoszczędzone na kupnie tanich produktów może w konsekwencji przynieść stratę. Inwestycja w droższe części marek takich jak Osram, Bosch czy Philips, która również nie zrujnuje naszego budżetu, realnie przekłada się na bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Rekomendujemy wymianę żarówek parami. Dzięki temu będą one świecić zawsze z jednakową intensywnością, a może nawet jednakowo przepalać się, co jest ważnym aspektem ich użytkowania, zwłaszcza w głównych reflektorach pojazdu.

Żarówki H1 – serie produktów, które posiadamy w swojej ofercie?

W szerokim asortymencie naszego sklepu prezentujemy dobrej jakości żarówki H1 o parametrach odpowiadających potrzebom wielu kierowców, skutecznych i niezawodnych, których trwałość obliczona jest na intensywne użytkowanie bez względu na okoliczności. Sprawdź, jaka żarówka H1 sprawdzi się najlepiej!

H1 - żarówka marki Bosch

Doskonałe pod każdym względem serie klasycznych i unowocześnionych technologicznie żarówek H1 Bosch realizują najwyższy standard funkcjonalności, trwałości i bezpieczeństwa użytkowania.

 • Żarówka H1 Bosch Pure Light o mocy 55W, przystosowana do napięcia 12V wyróżnia się długą żywotnością. Jej intensywne światło doskonale rozjaśnia drogę i nie traci swoich właściwości podczas całego okresu eksploatacji. Żarówka wyposażona jest w trzonek P14,5s.
 • Żarówki H1 Bosch Ultra White z efektem lamp ksenonowych wykazują o 30% większą moc świecenia od standardowych odpowiedników. Wykorzystanie ksenonu oraz pokrycie części bańki niebieską powłoką zapewnia spektakularne efekty wizualne.
 • Żarówki H1 Bosch Gigalight Plus 120 to produkt o wyjątkowo dużym zasięgu światła. Większy zakres widoczności oraz białe intensywne światło, które nie oślepia innych kierowców to technologie zapewniające doskonałe wrażenia estetyczne, komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
 • Żarówki H1 Bosch Plus 90 to o 90% więcej światła na drodze, intensywna skupiona wiązka, która nie oślepia innych kierowców oraz filtr UV zapewniający trwałość reflektorów.

Żarówki H1 AMiO – wysoka jakość w przystępnej cenie

Żarówki AMiO zapewniają kierowcom doskonałą jakość oświetlania drogi oraz wyjątkowe efekty wizualne. Dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów UV produkty wspomagają również funkcjonowanie i przedłużają żywotność reflektorów.

 • Żarówki H1 AMiO Lumitec Limited i Super White z gwarancją do 130% i 120% większej ilości światła w porównaniu do standardowych elementów wyprodukowane są ze szkła kwarcowego. Jasna wiązka o temperaturze 4300K zapewnia komfort i bezpieczeństwo jazdy. Filtr UV zabezpiecza reflektory przed uszkodzeniem. Produkty posiadają homologację E1.
 • Żarówka H1 AMiO Super White dzięki zastosowaniu filtrów UV chroni reflektory i odbłyśniki przed matowieniem. Wysoka temperatura barwowa światła do 5500K zapewnia doskonałe postrzeganie również w trudnych warunkach drogowych. Żarówka z homologacją E4.
 • Żarówki H1 AMiO LumiTec Silver charakteryzują się wysoką odpornością, jasnością światła o 100% większą niż w przypadku klasycznych żarówek, barwą zbliżoną do dziennej oraz wyjątkową długością wiązki. Żarówki zapewniają komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdów w warunkach znacznie ograniczonej widoczności.

Żarówki H1 Tungsram - wybierz popularne produkty

Standardowe rozwiązania Tungsram cieszą się dużą popularnością i wykazują doskonałe rezultaty pracy w codziennym użytkowaniu. Zaawansowane technologicznie serie generują mocną wiązkę białego światła, zbliżonego stylistycznie do efektu uzyskiwanego dzięki zastosowaniu ksenonów.

 • Żarówka H1 Tungsram wykorzystywana w światłach drogowych, mijania i przeciwmgielnych. Doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu.
 • Żarówki H1 Tungsram Megalight Plus to udoskonalona technologicznie odsłona standardowych produktów gwarantująca o 50% więcej światła oraz barwę zbliżoną do tych generowanych przez ksenony.
 • Żarówki H1 Tungsram Megalight Ultra 90% i 120% wypełnione są gazem ksenonowym zapewniającym białą barwę światła doskonale prezentującą się w reflektorach. Produkty wyposażone są w filtr UV.
 • Żarówki H1 Tungsram Megalight Ultra 130% generują o 130% więcej światła w porównaniu do standardowych odpowiedników. Produkty tej serii gwarantują wydłużone pole widzenia, bezpieczeństwo i komfort jazdy nocą oraz w warunkach znacznie ograniczonej widoczności.
 • Żarówka H1 Tungsram Megalight Ultra 150% oferuje maksymalne bezpieczeństwo użytkowania, potwierdzone odpowiednią homologacją. Bańka wypełniona ksenonem oraz pokryta srebrną powłoką realizuje najwyższe standardy estetyczne.
 • Żarówki H1 Tungsram Sportlight generują bardzo jasne światło z efektem ksenonu, posiadają filtr UV oraz homologację. 50% więcej światła to też gwarancja bezpieczniejszej podróży.
 • Żarówki H1 Tungsram Sportlight Extreme 40% generują wiązkę o wysokiej temperaturze barwowej 5000K oraz stylowy niebieski efekt zbliżony do tego uzyskiwanego dzięki ksenonom.

Żarówki H1 Osram – rozwiązanie dla wymagających

Żarówki Osram to jedne z najlepszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku akcesoriów automotive w zakresie oświetlenia pojazdów. Spektakularnie intensywne światło ułatwia postrzeganie przeszkód w nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Produkty sprawdzają się zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych, w warunkach miejskich i off road-owych.

 • Żarówka H1 Osram Original Line wykorzystywana jest w fabrycznym wyposażeniu wielu pojazdów i z powodzeniem montowana jest jako oryginalny element zamienny. Produkty tej serii są trwałe, gwarantują doskonałe efekty świecenia, a przy tym są bardzo przystępne cenowo.
 • Żarówki H1 Osram Cool Blue Boost generują białe światło o temperaturze barwowej 5000K, dedykowane do jazdy Off Road.
 • Żarówki H1 Osram Cool Blue Intense realizują standardy ECE i doskonale sprawdzają się w światłach przednich pojazdu. Nowoczesna technologia zapewnia imponujący wygląd lamp oraz podwyższoną o 20% skuteczność świecenia.
 • Żarówki H1 Osram Night Breaker Laser świecą o 150% jaśniej od standardowych produktów dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii laserowej. Produkty Osram to elementy wyposażenia, które przekraczają granice zarówno w zakresie unikalnego wzornictwa, jak i jakości świecenia.
 • Żarówka H1 Osram Night Breaker Silver zachowuje doskonały stosunek wydajności do trwałości.
 • Żarówki H1 Osram Truckstar Pro +100% dedykowane do samochodów ciężarowych, trwałe i niezawodne w codziennym intensywnym użytkowaniu.
 • Żarówki H1 Osram Ultra Life charakteryzuje nowoczesny design i znacznie wydłużona żywotność.

Żarówki H1 Philips - ekstremalne efekty oświetlania drogi

Technologie Philips gwarantują kierowcom komfort i bezpieczeństwo podróżowania w oparciu o sprawdzone i atestowane produkty. Idealna widoczność, długa wiązka świetlna, optymalna temperatura barwowa oraz precyzyjne skupienie promieni światła to cechy, jakimi charakteryzuje się Philips H1 – żarówka uznawana za jedną z najlepszych dostępnych na dzisiejszym rynku części oryginalnych i wysokiej klasy zamienników.

 • Żarówka H1 Philips Vision emituje o 30% więcej światła w porównaniu z innymi zamiennikami. Wydłużona i wyraźna wiązka światła gwarantuje doskonałą widoczność i wysoki komfort prowadzenia pojazdu. Produkty wyposażone są w specjalną powłokę zabezpieczającą przed promieniowaniem UV oraz są zgodne z normami ECE.
 • Żarówki H1 Philips WhiteVision Ultra odmienią Twój samochód efektem intensywnie białego światła. Zapewniają wysoki standard prowadzenia pojazdów, bezproblemowe postrzeganie przeszkód nawet z dalekiej odległości oraz przyjemność podróżowania w różnych warunkach.
 • Żarówka H1 Philips X-tremeVision Pro150 o zaawansowanej konstrukcji żarnika zapewniającej precyzję kierowania wiązki. Wykorzystanie technologii szkła kwarcowego Diamond Precision zapewnia większą jasność na drodze i doskonałe efekty estetyczne.
 • Żarówki H1 Philips DiamondVision generują wiązkę światła o barwie 5000K. Niebieska powłoka zapewnia spektakularne wrażenia bieli i jasności, wyróżniające z tłumu nawet najbardziej standardowe sylwetki pojazdów. Produkty są wyjątkowo odporne na działanie promieniowania UV.
 • Żarówki H1 Philips Longlife EcoVision wykazują bardzo długą żywotność nawet do 100000km. Zastosowane w nich szkło kwarcowe oraz filtr UV gwarantują bezproblemowe działanie nawet w trudnych warunkach.
 • Żarówki H1 Philips VisionPlus emitują o 60% więcej światła niż ich klasyczne odpowiedniki, co bezpośrednio przekłada się na lepsze i szybsze reakcje kierowców oraz bezpieczeństwo jazdy.
 • Żarówka H1 Philips X-tremeVision to do 130% więcej bielszego i jaśniejszego światła na drodze dzięki technologii Gradient CoatingTM. Produkty przeznaczone do zastosowania w światłach długich i krótkich pojazdu.

Żarówki H1 Vision

Żarówki Vision doskonale sprawdzają się jako elementy wyposażenia zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych. W produktach wykorzystano szkło kwarcowe oraz technologię skutecznego filtrowania promieni UV zapewniającą trwałość odbłyśników i reflektorów.

 • Żarówka H1 Vision pod instalacje 12 i 24V z powodzeniem zastępuje standardowe wyposażenie wielu pojazdów.
 • Żarówki H1 Vision Arctic White odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i zastosowaniem nowoczesnych technologii gwarantujących 90% więcej światła, 20% bielszej barwy oraz o 30 metrów dalej oświetlonej drogi.
 • Żarówki H1 Vision Limitless White stawiane są w jednym szeregu z produktami marek Philips czy Osram. Oferta tej serii skierowana jest do wszystkich, którzy po żarówkach spodziewają się wiele. O 120% więcej światła i doskonałe efekty wizualne realizują najbardziej wygórowane oczekiwania.

Żarówki H1 marki Narva

Przyciągające uwagę białe światło żarówek Narva Range Power White o temperaturze ok. 4500K to rozwiązanie śmiało wpisujące się w obowiązujące dziś trendy stylistyczne oraz technologiczne. Żarówki nie posiadają homologacji na drogi europejskie, mogą być wykorzystywane wyłącznie w terenie zamkniętym.

Żarówki H1 Farenheit 

Żarówki H1 Farenheit Super White Xenon w odsłonach 55W i 100W oferują mocną białą wiązkę z nowoczesną niebieską poświatą. Doskonałe do użytkowania w każdych warunkach dziennych i nocnych. Produkty z linii 30% zapewniają jeszcze większą ilość światła, zwiększając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo podróżowania.

Żarówki H1 Ring

Żarówki H1 Ring XenonUltima to o 120% więcej światła i lepsza wydajność nawet w nocy. Zastosowanie elementu nie wymaga przeróbek elektrycznych w pojeździe. Znacznie zwiększony zasięg widoczności oraz doskonały wygląd lamp wyposażonych w żarówki to standard zarezerwowany tylko dla najlepszych produktów na rynku, dostępnych również w naszej ofercie.

Żarówki H1 dostępne na dwr.com.pl

Żarówki w Twoim samochodzie szybko się przepalają? Postaw na sprawdzone rozwiązania i najlepszych producentów na rynku. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru właściwych elementów oświetlenia do Twojego auta. Skontaktuj się z naszymi konsultantami lub odwiedź nasz sklep stacjonarny w Katowicach. Produkty, które rekomendujemy gwarantują wysoki standard eksploatacji. W naszym katalogu zgromadziliśmy żarówki H1 wielu marek, które realizują  najbardziej wygórowane oczekiwania.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij