Żarówka H1 OSRAM Ultra Life 12V 55W

13,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: OSRAMNr produktu: E-64150ULTKod producenta: 64150ULTGwarancja: 48 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówka H1 OSRAM Ultra Life 12V 55W to produkt o wyjątkowej trwałości i specyfikacji technicznej, który jest częścią serii OSRAM Ultra Life, oferującej wiele zalet dla kierowców.

Żarówka H1 OSRAM Ultra Life 12V 55W to żarówka halogenowa zaprojektowana do samochodów osobowych. Jest to produkt renomowanej marki OSRAM, znanej z wysokiej jakości oświetlenia samochodowego. Żarówka ta jest kompatybilna z systemem oznaczeń H1, co oznacza, że pasuje do pojazdów wyposażonych w odpowiednie gniazda żarówek.

Zalety żarówki H1 OSRAM Ultra Life 12V 55W

 • 4-letnia gwarancja OSRAM: Żarówki tej serii są objęte 4-letnią gwarancją, co daje kierowcom pewność i spokój.
 • Wyjątkowa trwałość: Żarówki H1 OSRAM Ultra Life mają imponującą żywotność nawet do czterokrotnie dłuższą w porównaniu z typowymi żarówkami halogenowymi. Dzięki temu można je użytkować przez dłuższy okres, co zapewnia dodatkowy komfort i niezawodność.
 • Dłuższe okresy pomiędzy wymianą: Dzięki wyjątkowej trwałości, żarówki H1 OSRAM Ultra Life wymagają wymiany znacznie rzadziej, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Specyfikacja techniczna żarówki H1 OSRAM Ultra Life 12V 55W

 • Moc wejściowa: 68 W
 • Napięcie nominalne: 12,0 V
 • Moc znamionowa: 55,00 W
 • Napięcie probiercze (pomiarowe): 13,2 V
 • Strumień świetlny: 1550 lm
 • Strumień świetlny, tolerancja: ±15 %
 • Temperatura barwowa: 3200 K
 • Trwałość B3: 1200 h
 • Trwałość Tc: 2000 h
 • Trzonek (standardowe rozwiązanie): P14.5s
 • Technologia: HAL
 • Kategoria ECE: H1

Inne produkty dostępne w serii OSRAM Ultra Life

Oprócz żarówki H1, seria OSRAM Ultra Life oferuje także żarówki halogenowe H4, H7 i H11, które mogą być odpowiednie dla różnych modeli samochodów. Ponadto, dostępne są żarówki pomocnicze OSRAM Ultra Life w różnych typach, takie jak W5W, P21W, PY21W, P21/5W, R5W, R10W, HY21W.

Żarówka H1 OSRAM Ultra Life 12V 55W to produkt o długiej żywotności i doskonałej jakości światła, idealny dla kierowców, którzy cenią sobie niezawodność i trwałość swojego oświetlenia samochodowego.

Oryginalne produkty OSRAM dostępne w sklepie dwr.com.pl

Jesteśmy dumni z oferowania wyłącznie oryginalnych produktów OSRAM w naszym sklepie dwr.com.pl. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment żarówek halogenowych, w tym popularne żarówki H1 OSRAM Ultra Life, ale także wiele innych modeli żarówek H1. Oferujemy wysoką jakość oświetlenia samochodowego, aby zapewnić naszym klientom niezawodność i trwałość.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.