Akcesoria zimowe Kungs

Kungs to skandynawska marka wysokiej klasy akcesoriów samochodowych, w której asortymencie znajdziemy między innymi trwałe i niezawodne skrobaczki i szczotki do szyb, łopaty do odśnieżania oraz produkty do pielęgnacji pojazdów. Wszystkie artykuły Kungs poddawane są ekstremalnym testom trwałości i wydajności w niesprzyjających warunkach surowej fińskiej aury. Odporność oraz ergonomia zimowych akcesoriów do auta doskonale sprawdzają się również na drogach pozostałych krajów Europy Północnej i Środkowej.

Produkty Kungs wytwarzane są w zakładach produkcyjnych rodzinnej firmy Sinituote Oy, od lat działającej na polu szeroko pojętych akcesoriów czyszczących, do pielęgnacji samochodów oraz artykułów gospodarstwa domowego. Grupa posiada filie w Finlandii, Szwecji i w Polsce. Stałe doskonalenie metod produkcji wpływa na pozytywny odbiór produktów Kungs w eksperckich kręgach motoryzacyjnych. Spełniające najwyższe standardy funkcjonalności akcesoria skandynawskiej marki dostępne są również w naszym sklepie. Polecamy skuteczne i wygodne skrobaczki i szczotko-skrobaczki Kungs.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.