Wczytuję dane...

Czajniki samochodowe

Czajniki samochodowe stworzone są z myślą o tych, którzy spędzają za kierownicą dużo czasu, żeglują lub wypoczywają w kamperze. Oferujemy czajniki produkowane przez firmy AMiO i CARMOTION. Mają one pojemność 0,75 lub 1,0 litra, więc można przy ich pomocy zagotować wodę na kawę lub herbatę dla czterech, a nawet pięciu osób.

Czajniki samochodowe posiadają stabilną budowę, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem, na przykład po gwałtowniejszym hamowaniu. Wygodna rączka zapewnia ergonomię i bezpieczeństwo, co jest szczególnie istotne, gdy czajnik wykorzystuje się podczas jazdy. Dzięki wskaźnikowi poziomu wody można wlać do niego dokładnie tyle wody, ile potrzeba, więc czas gotowania skrócony zostanie do minimum.

 

W sklepie dwr.com.pl oferujemy czajniki samochodowe z uchwytem, lub o płaskim dnie, umożliwiające stabilne postawienie ich w dogodnym miejscu. Zaopatrzone są w lampki kontrolne sygnalizujące zagotowanie się wody.

Czajniki samochodowe znajdujące się w naszej ofercie zasilane są prądem o napięciu 12 lub 24V i posiadają moc 150W, 250W i 300W. Producenci dają na swoje produkty 12. miesięcy gwarancji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów