Kable USB do telefonów

Jeszcze do niedawna kable USB do telefonów kojarzyły się wyłącznie z funkcją transmisji danych. Na wyposażeniu praktycznie każdego telefonu znajdował się dodatkowy przewód o stałej końcówce dedykowanej do wejścia przy urządzeniu. Obecnie większość producentów smartfonów do zestawu dołącza ładowarki z odpinanym kablem USB, który łączy w sobie funkcje zasilania i przesyłu danych. To uniwersalne rozwiązanie jest bardzo wygodne, szczególnie gdy w domu znajduje się więcej urządzeń mobilnych. Prawidłowo zaopatrzony kabel USB do telefonu posiada odpowiednie złącza. Z jednej strony kabla powinno znajdować się złącze typu A pasujące do ładowarki lub powerbanku, z drugiej złącze pasujące do naszego urządzenia.

Kable USB do smartfonów standardowo wyposażone są w złącze microUSB. Najnowsze modele wykorzystują natomiast złącze USB typu C z funkcją szybkiego ładowania. Obecnie ten rodzaj podzespołów staje się coraz bardziej popularny. Najbardziej godne polecenia kable USB do telefonów charakteryzują się sznurkową plecioną strukturą. Akcesoria te są elastyczne i wykazują większą niż standardowe przewody wytrzymałość na uszkodzenia oraz wydłużoną żywotność. W ofercie naszego sklepu posiadamy kable USB z różnymi końcówkami marek Carmotion, AMiO i Myway.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Długość przewodu
Złącza
Producent
zamknij