Zestawy do naprawy szyb

Uszkodzenia szyby przedniej stanowią dość częsty rodzaj awarii, których główną przyczyną są zazwyczaj małe wystrzeliwujące spod kół i uderzające o powierzchnię szyby kamyki. Siła takiego wystrzału bez problemu spowoduje zarysowanie, a nawet pęknięcie szkła, co wiąże się potem z koniecznością naprawy, którą można wykonać w profesjonalnym warsztacie lub samodzielnie z pomocą zestawu do naprawy szyb. Te sprawdzają się jednak jedynie wtedy, gdy uszkodzenie nie jest wyczuwalne od wewnątrz auta. Szyby samochodowe mają budowę warstwową. Klejone są z dwóch warstw szkła oraz dzielącej je folii. Jeśli więc uszkodzenie dotyczy tylko powłoki zewnętrznej, naprawa w przydomowym garażu jest możliwa.

Zestawy do naprawy szyb stosujemy na czystej szybie. Zanim więc przystąpimy do naprawy, musimy odpowiednio przygotować uszkodzoną powierzchnię. Należy ją dokładnie umyć i precyzyjnie osuszyć. W pęknięciu nie w powinno być nawet śladu wilgoci czy drobinek szkła. Sprawdź dostępne w naszym sklepie zestawy do naprawy szyb K2 Glass Doctor oraz Vapron, EinParts z lampką UV, Quixx i Carmotion. Każdy zestaw akcesoriów zawiera instrukcję obsługi, która przeprowadzi Cię przez cały proces naprawczy.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij