Zestaw do regeneracji lamp K2 Vapron Pro (czajniczek do reflektorów)

193,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: C-D7900Kod producenta: D7900 K2Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw do regeneracji lamp K2 Vapron Pro to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do przywracania zniszczonych reflektorów samochodowych do ich pierwotnego stanu, bez potrzeby demontażu. Zestaw do regeneracji lamp K2 Vapron Pro, znany także jako "czajniczek do reflektorów" lub "magiczny czajniczek", wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby odnowić przeźroczystą warstwę poliwęglanu używaną w kloszach reflektorów.

Główne cechy zestawu K2 Vapron Pro

 • Regeneracja bez demontażu: Nie trzeba demontować reflektorów, co oszczędza czas i koszty związane z naprawą.
 • Odbudowa poliwęglanowej warstwy: Zestaw działa poprzez nanoszenie nowej, płynnej powłoki poliwęglanowej na zniszczoną powierzchnię klosza lampy. To powoduje odbudowę struktury reflektora.
 • Skuteczność: K2 Vapron Pro usuwa zarysowania, przebarwienia i zmatowienia, przywracając lampom ich pierwotny, atrakcyjny wygląd.
 • Dedykowany płyn: Zestaw zawiera 600 ml płynu do regeneracji, który jest podgrzewany w specjalnym "czajniczku" lub kubku przed aplikacją.
 • Dodatki: Oprócz płynu, zestaw zawiera plastikowy kubek do aplikacji płynu, elastyczną nakładkę na kubek do trudniej dostępnych miejsc, uszczelki oraz zasilacz 220V.
 • Uzupełnianie: Zestaw K2 Vapron Pro wymaga uzupełnienia wyłącznie dedykowanym czynnikiem K2 Vapron Refill Pro 600 ml (indeks D7930).
 • Użytek profesjonalny: Zestaw jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego i nie nadaje się do regeneracji szklanych reflektorów.

K2 Vapron Pro oferuje profesjonalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą przywrócić blask i funkcjonalność swoim zniszczonym reflektorom samochodowym, niezależnie od wieku pojazdu i stopnia zniszczenia lamp. Dzięki temu zestawowi można skutecznie przywrócić reflektorom ich pierwotną jakość i atrakcyjność.

Najskuteczniejsza metoda regeneracji reflektorów: Magiczny czajniczek K2 Vapron Pro

Regeneracja reflektorów samochodowych jest ważna z kilku powodów. Podobnie jak inne części pojazdu, reflektory są narażone na wpływ warunków atmosferycznych, brudu, chemii drogowej i uszkodzeń. Z czasem, zwłaszcza gdy są wykonane z tworzywa sztucznego, reflektory mogą matowieć, co nie tylko obniża jakość oświetlenia, ale także zmienia kierunek światła na drodze. To może prowadzić do problemów podczas badań technicznych.

Zestaw do regeneracji K2 Vapron Pro, zwany "magicznym czajniczkiem do reflektorów", oferuje skuteczną metodę przywracania klarowności i funkcjonalności zmatowiałych reflektorów. Istnieją dwie popularne metody regeneracji: polerowanie reflektorów za pomocą pasty polerskiej, takiej jak K2 Lamp Doctor, oraz nanoszenie nowej warstwy poliwęglanu za pomocą "czajniczka do reflektorów".

Dlaczego metoda z "czajniczkiem" jest popularna? Po pierwsze, umożliwia szybką i trwałą regenerację lampy bez konieczności jej demontażu. Po drugie, niezbędne są jedynie dobrze wentylowane i zadaszone pomieszczenie oraz kilka narzędzi ochronnych, takich jak rękawiczki i maska.

Proces regeneracji za pomocą "czajniczka" K2 Vapron Pro krok po kroku:

 1. Zabezpiecz powierzchnię wokół reflektorów folią i taśmą, aby uniknąć uszkodzenia lakieru.
 2. Dokładnie wyczyść i odtłuść powierzchnię klosza za pomocą odpowiednich preparatów.
 3. Użyj papieru ściernego o różnych gradacjach, aby usunąć starą warstwę ochronną reflektora.
 4. Osusz powierzchnię.
 5. Wypełnij "czajniczek" preparatem, który zostanie następnie naniesiony na klosz.
 6. Aplikuj parę z "czajniczka" na klosz, aż cała powierzchnia zostanie pokryta.
 7. Pozostaw samochód w suchym pomieszczeniu przez około 8 godzin, aby preparat utwardził się.

Po zakończeniu procesu regeneracji, zaleca się dodatkowe zabezpieczenie reflektorów specjalnym preparatem, takim jak K2 Lamp Protect, aby chronić je przed promieniowaniem UV, brudem i zarysowaniami.

Warto zauważyć, że korzystając z "czajniczka", można wielokrotnie odnawiać reflektory, dokupując jedynie odpowiedni preparat. Odradza się jednak używanie tańszych zamienników, które nie gwarantują tak trwałego efektu jak dedykowane rozwiązania.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.