Pozostałe akcesoria wewnętrzne

W kategorii pozostałe akcesoria wewnętrzne znajdziecie produkty mające różne zastosowanie wewnątrz pojazdu, a które nie zostały zaklasyfikowane do żadnego innego działu. Znajdują się wśród nich gadżety i artykuły mające wpływ na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania samochodu. Niektórym produktom z asortymentu dostępnego w tym dziale warto przyjrzeć się nieco bliżej.

W bogatej gamie pozostałych akcesoriów wewnętrznych posiadamy między innymi fotelik, podstawkę dziecięcą Junior przeznaczony do przewozu dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Akcesorium pasuje do wszystkich modeli samochodów wyposażonych w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. Montowany jest przodem do kierunku jazdy. Innym ciekawym artykułem jest jonizator powietrza przystosowany do napięcia 12V, który skutecznie oczyszcza powietrze wewnątrz auta. Lepsza atmosfera to szybsze i pewniejsze reakcje kierowcy. Miłośnikom gadżetów proponujemy pilot Bluetooth na kierownicę do sterowania muzyką w smartfonie, a także licznik czasu jazdy z alarmem, który można ustawić do 20 godzin oraz sygnalizator włączonych świateł dla zapominalskich. Polecamy niezawodne akcesoria wewnętrzne renomowanych marek Blow, AMiO, Carmotion oraz wielu innych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij