Przedłużacz pasa bezpieczeństwa, 29 cm

35,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: G-86569Kod producenta: 86569Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Przedłużacz pasa bezpieczeństwa 29cm Carmotion – pewność i komfort podróżowania

Zapinanie pasów bezpieczeństwa jest obowiązkiem zarówno kierowcy, jak i wszystkich podróżujących pojazdem pasażerów. W szczególnych przypadkach stan zdrowia, okoliczności lub obowiązki służbowe zwalniają z konieczności zabezpieczania się pasem. Warto jednak pamiętać, że czynność ta nie jest jedynie przykrym obowiązkiem, a uzasadnioną procedurą, która w przypadku kolizji lub groźniejszego zdarzenia drogowego może uratować życie bądź uchronić przed poważniejszymi urazami. Wzmożony ruch oraz niedostateczna koncentracja wystarczą, by spokojna przejażdżka zmieniła się w nieprzyjemne doświadczenie. Eksperci przekonują, że zapięcie pasów to nie wszystko. Szczególną uwagę należy zwrócić na prawidłowe przepasanie ciała oraz dopasowanie ich długości do potrzeb użytkownika.

W sytuacji, gdy pasem oplatamy dziecięcy fotelik lub przewożony w kabinie bagaż standardowa długość taśmy może nie być wystarczająca. W podobnych okolicznościach doskonałym rozwiązaniem jest przedłużacz pasa bezpieczeństwa. Jeśli potrzebujesz tego praktycznego i prostego w obsłudze akcesorium, postaw na produkt marki Carmotion. Estetycznie wykonany przedłużacz pasów bezpieczeństwa o długości 29cm spełnia wyznaczone dla tego typu produktów normy dopuszczające je do użytku na drogach publicznych.

Przedłużacz pasa bezpieczeństwa 29cm Carmotion – specyfikacja produktu

 • Przeznaczenie – przedłużenie pasów bezpieczeństwa
 • Marka – Carmotion
 • Długość – 29cm
 • Certyfikat E24 16R08/00 0253 00
 • Kolor – czarny

Przedłużacz pasa bezpieczeństwa 29cm marki Carmotion – co go wyróżnia?

Przedłużenie pasów bezpieczeństwa nie stanowi wielkiego wyzwania, jeśli tylko użyjesz do tego odpowiednich dedykowanych akcesoriów. Przedłużacz pasów bezpieczeństwa Carmotion to rewelacyjna opcja, dla wszystkich, których pasy w samochodzie nie są wystarczająco długie. Problem ten pojawia się najczęściej w starszych samochodach oraz podczas przewożenia w kabinie auta przedmiotów o większych gabarytach. Przedłużonym pasem możemy spiąć bagaż lub inne pakunki. Przedłużenie pasów bezpieczeństwa doskonale sprawdza się również w przypadku mocowania fotelików dziecięcych.

Przedłużacz pasa bezpieczeństwa 29cm Carmotion – prosta forma i łatwe użytkowanie

Przedłużacz pasa bezpieczeństwa Carmotion wykonany został z trwałych materiałów odpornych na przetarcie i zerwanie. Solidne poliestrowe włókna zapewniają odpowiedni poziom wsparcia i bezpieczeństwa w różnych sytuacjach. Przedłużacz pasów bezpieczeństwa Carmotion to wytrzymała konstrukcja, na którą składa się kilka elementów. Jedna strona przedłużacza zakończona jest zaczepem, który wprowadza się do gniazda uchwytu. Solidne mocowanie z zabezpieczeniem sprawia, że pas nie wypnie się podczas jazdy. Jednocześnie blokada łatwo zwalnia się po naciśnięciu czerwonego przycisku. Ten sposób zaczepu stosowany jest w klasycznych pasach bezpieczeństwa, dlatego dla większości użytkowników jego obsługa nie stanowi problemu.

Przedłużenie pasów bezpieczeństwa w niejednej sytuacji zapewnia komfort podróżowania. Odpowiednia długość pozwala na dopasowanie pasa do indywidualnych potrzeb użytkownika tak, by jak najlepiej spełniał on swoją funkcję.

Przedłużacz pasów bezpieczeństwa Carmotion 29cm – uniwersalny charakter i estetyka

Przedłużacz pasa bezpieczeństwa Carmotion w uniwersalnej formie nadaje się do zastosowania w różnych typach pojazdów. Funkcjonalne akcesorium jest kompatybilne z fabrycznym wyposażeniem pod względem technicznym. Poszczególne jego elementy wykonane są bardzo estetycznie i doskonale prezentują się we wnętrzach zarówno starszych, jak i nowoczesnych modeli samochodów. Jeśli długość pasów w Twoim samochodzie nie pozwala na dostateczne zabezpieczenie przewożonych przedmiotów oraz wygodne podróżowanie, sprawdź jakie możliwości w tym zakresie oferuje przedłużacz pasów bezpieczeństwa o długości 29cm marki Carmotion.

Przedłużacz pasa bezpieczeństwa 29cm Carmotion – jak prawidłowo zapinać pasy w samochodzie?

Stosując przedłużacz pasów bezpieczeństwa marki Carmotion, nie można zapominać o prawidłowym ich zapinaniu. Pas nie powinien powodować dyskomfortu oraz stwarzać zagrożenia dla poszczególnych partii ciała osoby podróżującej. Jednocześnie jego właściwe przyleganie pomaga uchronić przed poważnym urazem oraz gwałtownym kontaktem z przedmiotami znajdującymi się w przestrzeni kabiny auta. Pas oraz stosowany w wyjątkowych sytuacjach przedłużacz pasa bezpieczeństwa stanowią najbardziej efektywną ochronę we współpracy z dobrze ustawionym zagłówkiem zapewniającym odpowiednie podparcie dla odcinka szyjnego oraz głowy kierowcy i pasażera, a także poduszką powietrzną zapobiegającą uderzeniu klatką piersiową i głową w kierownicę bądź deskę rozdzielczą.

Zapięcie pasów umożliwia wygodne prowadzenie auta. Zwłaszcza podczas manewrowania oraz jazdy po wymagającej wyboistej nawierzchni. Dzięki prawidłowo zapiętym pasom podróż jest zatem nie tylko zdecydowanie bardziej bezpieczna, ale i przyjemniejsza. By uniknąć dyskomfortu i w pełni wykorzystać potencjał pasów oraz akcesorium, jakim jest przedłużacz do pasów Carmotion, pamiętaj!

 • Właściwie zapięte pasy powinny płasko przylegać do ciała. Jeśli wykorzystujemy przedłużenie pasów bezpieczeństwa, warto sprawdzić, czy taśma prowadzona jest prawidłowo i nie została skręcona. Wszelkie odkształcenia obniżają skuteczność docisku i mogą spowodować wysunięcie się zabezpieczonych przedmiotów. Ich niekontrolowane przemieszczanie się po kabinie pojazdu to już spory problem.
 • Pasy bezpieczeństwa powinny zostać zapięte jeszcze przed rozpoczęciem jazdy. Dotyczy to zarówno osób siedzących z przodu auta, jak i pasażerów podróżujących na tylnej kanapie.
 • Poszczególne fragmenty pasa przeznaczone są do zabezpieczania różnych partii ciała. Część biodrowa pasa powinna przytrzymywać środkowe partie ciała poniżej brzucha.
 • Pas piersiowy należy poprowadzić przez środek barku, by bezpiecznie spoczywał na ramieniu, bez obaw o jego zsunięcie podczas poruszania się. W prawidłowym ustawieniu tej pozycji pasa pomoże mechanizm regulacji zlokalizowany najczęściej na bocznym słupku wewnątrz auta.
 • Pas bezpieczeństwa po zapięciu nie powinien być luźny i zbytnio odstawać. Jednocześnie, jeśli zauważymy, że ten element wyposażenia auta jest zbyt krótki i nie stanowi odpowiedniego zabezpieczenia, rekomendujemy przedłużenie pasa bezpieczeństwa do rozmiarów, które zagwarantują większą efektywność i komfort mocowania.
 • Pas nie powinien krępować ruchów kierowcy czy pasażerów. Jeśli jednak jest zbyt luźny, nie stanowi odpowiedniego zabezpieczenia. Często, by uzyskać optymalny komfort i wygodę właściciele aut decydują się na przedłużenie pasów bezpieczeństwa.
 • Przy spinaniu pasem ważna jest również odpowiednia postawa. Jeśli kwestia dotyczy zabezpieczania bagaży, należy zadbać o prawidłowe ułożenie przedmiotów na kanapie. Warto pomyśleć również o dodatkowym zabezpieczeniu mniejszych elementów.

Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo podróżowania z akcesoriami samochodowymi dostępnymi w naszym katalogu. Oferujemy wiele interesujących rozwiązań usprawniających proces prowadzenia auta oraz przewożenia w nim różnego rodzaju większych i mniejszych przedmiotów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zastosowaniu poszczególnych produktów, skontaktuj się z naszym konsultantem. Zapraszamy również na zakupy do naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Przedłużacz pasa bezpieczeństwa 29 cm Carmotion to element, który zapewni bezpieczeństwo podczas podróży poprzez jeszcze lepsze dopasowanie pasa do ciała użytkownika. Przedłużacz może być również wykorzystany do przewiezienia rzeczy o gabarycie, który nie zmieści się pod standardową długością pasa, produkt zapewni unieruchomienie przedmiotu. Przedłużacz do pasa ma kolor czarny i posiada certyfikat E24 16R08/00 0253 00. Produkt ma uniwersalną formę, odpowiednią do różnych typów pojazdów. Ważne: prawidłowo zamontowany pas powinien ciasno przylegać do ciała pasażera.Karolina
14 grudnia 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.