Zestaw bezpieczników płytkowych UNI w organizerze + próbnik napięcia + chwytak do bezpieczników (92 elementy)

29,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: I-86302Kod producenta: 86302Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw bezpieczników płytkowych UNI w organizerze, próbnik napięcia i chwytak do bezpieczników to kompleksowy pakiet narzędzi i elementów, które są niezwykle przydatne w dziedzinie elektryki i elektroniki. Zestaw składa się z 92 elementów, które ułatwiają pracę z bezpiecznikami i pomagają w bezpiecznym diagnozowaniu napięcia.

Zestaw bezpieczników płytkowych UNI w organizerze + próbnik napięcia + chwytak do bezpieczników (92 elementy) - cechy produktu

  • Bezpieczniki płytkowe UNI: Zestaw zawiera różne rodzaje bezpieczników płytkowych UNI, które są niezbędne do zabezpieczania obwodów elektrycznych przed przeciążeniem prądem. Bezpieczniki te wykonane są z wysokiej jakości stopu cynku, co zapewnia nie tylko niezawodność, ale także trwałość.
  • Uniwersalny próbnik napięcia: W zestawie znajduje się specjalny próbnik napięcia, który umożliwia sprawdzanie napięcia w zakresie od 6V do 24V. Jest to przydatne narzędzie do szybkiej i bezpiecznej weryfikacji obecności napięcia w określonym obwodzie.
  • Chwytak do bezpieczników: Dodatkowo do zestawu dołączony jest chwytak do bezpieczników, który ułatwia wyjmowanie i wymianę bezpieczników płytkowych. Dzięki temu narzędziu można uniknąć przypadkowych poranień podczas manipulacji z bezpiecznikami.

Skład zestawu bezpieczników płytkowych UNI

  • 5A - 10 sztuk
  • 7,5A - 10 sztuk
  • 10A - 15 sztuk
  • 15A - 15 sztuk
  • 20A - 15 sztuk
  • 25A - 15 sztuk
  • 30A - 10 sztuk

Zestaw stanowi kompleksowe rozwiązanie dla elektryków i elektroników, umożliwiając im bezpieczne zabezpieczanie obwodów przed przeciążeniem prądem oraz szybkie i precyzyjne diagnozowanie napięcia. Dzięki organizerowi, wszystkie te elementy są łatwo dostępne i zorganizowane, co ułatwia pracę i pomaga utrzymać porządek w narzędziach. To idealny zestaw dla profesjonalistów i hobbystów zajmujących się elektryką.

Znajdź bezpieczniki samochodowe UNI i więcej na dwr.com.pl!

W ofercie sklepu dwr.com.pl posiadamy szeroki asortyment bezpieczników samochodowych, w tym m.in. bezpieczniki płytkowe UNI. Nasze produkty zapewniają niezawodne zabezpieczenie Twojego pojazdu.

Polecamy również:

Zaufaj nam i znajdź odpowiednie bezpieczniki oraz narzędzia do obsługi elektryki samochodowej na dwr.com.pl!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.