Komplet bezpieczników płytkowych UNI ze wskaźnikiem LED 5A-30A (10 sztuk)

Komplet bezpieczników płytkowych UNI ze wskaźnikiem LED 5A-30A (10 sztuk)
31,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63600Kod producenta: 63600Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Komplet bezpieczników płytkowych UNI ze wskaźnikiem LED 5A-30A (10 sztuk) to zestaw elementów elektrycznych zaprojektowanych do zabezpieczania obwodów elektrycznych przed przeciążeniem. Bezpieczniki płytkowe UNI są popularnym rozwiązaniem w elektryce, ponieważ oferują nie tylko ochronę przed przeciążeniem, ale także umożliwiają wygodną kontrolę stanu działania dzięki wskaźnikowi LED.

Komplet bezpieczników płytkowych UNI ze wskaźnikiem LED 5A-30A (10 sztuk) - zawartość zestawu

  • 5A - 1 sztuka: Bezpiecznik ma wartość znamionową 5 amperów i jest przeznaczony do ochrony obwodów o niewielkim poborze prądu. Nadaje się do zastosowań, w których wymagana jest niska wartość zabezpieczenia.
  • 7,5A - 1 sztuka: Bezpiecznik o wartości 7,5 amperów jest odpowiedni do obwodów, które wymagają nieco większego prądu niż 5A, ale wciąż są stosunkowo niskonapięciowe.
  • 10A - 2 sztuki: Dwa bezpieczniki o wartości 10 amperów pozwalają na zabezpieczenie obwodów, które wymagają umiarkowanej ochrony przed przeciążeniem.
  • 15A - 2 sztuki: Bezpieczniki o wartości 15 amperów są odpowiednie dla obwodów o średnim poborze prądu i zapewniają skuteczną ochronę w przypadku przeciążenia.
  • 20A - 2 sztuki: Dwa bezpieczniki o wartości 20 amperów są przeznaczone do obwodów o wyższym poborze prądu, co sprawia, że są bardziej odporne na przeciążenia.
  • 25A - 1 sztuka: Bezpiecznik o wartości 25 amperów jest dedykowany obwodom o jeszcze większym poborze prądu i zapewnia solidną ochronę.
  • 30A - 1 sztuka: Bezpiecznik o wartości 30 amperów jest przeznaczony do obwodów o najwyższym poborze prądu w zestawie, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania mocnych obwodów.

Wskaźnik LED w każdym z bezpieczników umożliwia szybką wizualną identyfikację, czy dany bezpiecznik jest cały czy został przepalony. Gdy bezpiecznik zostaje przeciążony i uszkodzony, dioda LED zaczyna świecić, co jest bardzo przydatne do natychmiastowego rozpoznania problemu w obwodzie.

Zestaw bezpieczników płytkowych UNI jest kompleksowym rozwiązaniem do zabezpieczania różnych rodzajów obwodów elektrycznych o różnych wymaganiach co do mocy i prądu. Jest to praktyczny i bezpieczny element wyposażenia dla elektryków oraz osób zajmujących się instalacjami elektrycznymi.

Ochrona Twojego samochodu: Bezpieczniki płytkowe UNI i więcej w sklepie dwr.com.pl!

W ofercie sklepu dwr.com.pl posiadamy szeroki asortyment bezpieczników samochodowych, w tym m.in. bezpieczniki płytkowe UNI. Nasze rozwiązania gwarantują niezawodną ochronę elektrycznych obwodów w Twoim pojeździe.

Poza kompletem bezpieczników płytkowych UNI ze wskaźnikiem LED 5A-30A (10 sztuk), polecamy również:

Zapraszamy do sklepu dwr.com.pl, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznej i niezawodnej elektryki w swoim samochodzie. Nie ryzykuj - zabezpiecz swój pojazd już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.