Płyny do spryskiwaczy szyb

Osłony antyszronowe to najskuteczniejszy sposób zabezpieczania szyb przez osiadającymi na ich powierzchni śniegiem i lodem. Maty zapobiegają powstawaniu trudnej do usunięcia warstwy oblodzenia, chroniąc szyby przed zarysowaniem podczas oczyszczania ich skrobaczką. Osłony przeciwdziałają również przymarzaniu wycieraczek, zabezpieczając gumę piór przed uszkodzeniem, a kierowcę przed wydatkiem związanym z koniecznością wymiany elementów.

Osłony antyszronowe to niewielki koszt, który przekłada się na komfort użytkowania samochodu w zimie. Ich montaż jest bardzo łatwy. Wystarczy przytrzasnąć drzwiami auta skrzydełka wystające z boków materiału. Bez problemu można je też zdjąć. Akcesoria mają uniwersalny kształt, a po złożeniu zajmują na tyle mało miejsca, że można je bez problemu przewozić w bagażniku lub pod siedzeniem w kabinie auta. Wykonane z wodoodpornego materiału plandeki nie przymarzają do szyb. Niektóre posiadają powłokę odbijającą promienie słoneczne, doskonale chroniąc wnętrze pojazdu przed nagrzaniem. Najtańsze egzemplarze są w kształcie prostokąta, inne bardziej dopasowane idealnie przylegają do szyby, gwarantując znacznie bardziej efektywną ochronę. W sklepie dwr.com.pl oferujemy osłony antyszronowe firm Automax, AMiO oraz Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij