Pióra wycieraczek 29”

Wycieraczki są ważnym elementem wyposażenia pojazdu, stanowiącym niezastąpione wsparcie kierowcy podczas podróży autem w niesprzyjających warunkach pogodowych. W okresie jesienno - zimowym akcesoria narażone są na szczególne obciążenia, dlatego zazwyczaj przed i po sezonie mrozów wymagają wymiany. Każdy kierowca jest w stanie dostrzec oznaki zużycia wycieraczek samochodowych. Są to między innymi smugi na szybie, nieregularna praca, wibracje oraz wyjątkowo irytujące dźwięki. Na zakup i instalację nowego kompletu powinniśmy zdecydować się jak najszybciej, zanim niesprawne pióra uszkodzą powierzchnię szyby.

W katalogu pojedynczych wycieraczek posiadamy akcesoria wykonane w technologiach szkieletowej, bezprzegubowej i hybrydowej. Polecamy wysokiej jakości płaskie pióra wycieraczek 29” marki Bloom stworzone z zachowaniem najwyższych standardów środowiskowych ISO. Wycieraczki wyposażone są w aerodynamiczny spoiler oraz wkładkę z efektem pamięci krzywej, która pomaga eliminować smużenie. Gumka pokryta teflonem zapewnia cichą pracę i sprawia, że powierzchnia szyby jest czystsza niż kiedykolwiek.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość pióra
Strona zabudowy
Rodzaj wycieraczki
Producent
zamknij