Słuchawki Bluetooth

Słuchawki Bluetooth stanowią nowoczesną i funkcjonalną alternatywę dla tradycyjnych akcesoriów wyposażonych w kable. Brak przewodów zapewnia większy komfort użytkowania oraz możliwość uniknięcia nieestetycznej i irytującej plątaniny. Na rynku dostępne są różne rodzaje słuchawek Bluetooth. Akcesoria nauszne są największe i jednocześnie najmniej wygodne w transporcie. Cechuje je jednak najlepsza jakość dźwięku oraz najdłuższy czas działania baterii. Ten rodzaj sprzętu skierowany jest do wymagających użytkowników, którzy stawiają na wysoki standard odtwarzania ulubionych utworów. Innym rodzajem są słuchawki Bluetooth douszne połączone przewodem, łatwe w przechowywaniu. Dzięki lekkiej konstrukcji słuchawki można nosić na szyi nawet po wyjęciu ich z uszu. Akcesoria douszne pracują do 10 godzin, co pozwala na korzystanie z nich nawet przez cały dzień bez konieczności ładowania. Słuchawki Bluetooth bezprzewodowe zostały spopularyzowane przez AirPody Apple’a. Tego rodzaju sprzęt działa zaledwie do kilku godzin, jednak dołączone do zestawu specjalne etui po umieszczeniu w nim słuchawek pełni funkcję ładowarki.

W ofercie naszego sklepu posiadamy słuchawki Bluetooth douszne i bezprzewodowe, o wysokim standardzie wykonania. Estetyczne i niezwodne urządzenia są propozycją marki Blow.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij