Maty na fotel

Maty na fotel stworzone zostały z myślą o wygodzie podróżowania. Ich konstrukcja gwarantuje maksimum przyjemności, eliminując zmęczenie, nawet podczas długich i nużących wypraw samochodowych. Maty wykonane z koralików to najprostszy system masażu biernego. Skutecznie pomagają w zmniejszeniu uczucia napięcia nerwowego i mięśniowego, rozbijając obrzęki w naczyniach krwionośnych i wpływając pozytywnie na ogólne krążenie krwi. Poprawa kondycji mięśni w czasie długotrwałej jazdy w pozycji siedzącej ma ogromne znaczenie dla szybkości i zasadności reakcji kierowcy.

W ofercie różnych producentów dostępne są również magnetyczne maty na fotel wyposażone w specjalne punkty z magnesami, które delikatnie masują i oddziałują na ciało, poprawiając kondycję poszczególnych jego partii i układów. Wśród bardziej zaawansowanych systemów znajdziemy maty ogrzewające, wymagające podłączenia do zasilania. Poza oczywistymi właściwościami zapewniającymi wygodę, maty na fotel pomagają w zabezpieczaniu tapicerki przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem, ponadto bardzo estetycznie prezentują się wewnątrz kabiny samochodu. Polecamy koralikowe, rozgrzewające oraz magnetyczne maty na fotel firm Carmotion, AMiO i Sena.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij