Mata koralikowa na fotel, drewniana, szaro - czarna (zestaw 2 sztuk na 2 fotele)

99,99
Produkt niedostępnyZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: 2X 86239Kod producenta: 2x 86239Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Mata koralikowa na fotel samochodowy, zestaw 2 sztuk, to praktyczny i wygodny produkt, który zapewni komfort podczas jazdy samochodem dla kierowców i pasażerów. Mata składa się z dwóch oddzielnych elementów, które można umieścić na fotelach przednich lub tylnych.

Mata wykonana jest z drewnianej siatki pokrytej setkami koralików, co umożliwia swobodny przepływ powietrza, zapewniając jednocześnie odporność na ścieranie. Mata ma szaro-czarny kolor, który pasuje do różnych kolorów tapicerki w samochodzie, co umożliwia łatwe dopasowanie do stylu wnętrza.

Zestaw mata koralikowa na fotel samochodowy zawiera elastyczne paski, które umożliwiają łatwe dopasowanie mat do różnych rozmiarów foteli samochodowych. Produkt jest łatwy w instalacji i demontażu, co ułatwia czyszczenie i konserwację.

Mata koralikowa zapobiega przegrzaniu ciała podczas jazdy w gorące dni, co jest szczególnie ważne w długie podróże. Zestaw 2 sztuk pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy i jednocześnie zwiększenie wygody dla dwóch pasażerów w samochodzie.

W sumie, zestaw mata koralikowa na fotel samochodowy to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla kierowców i pasażerów, którzy cenią sobie wygodę podczas długiej jazdy samochodem. Produkt ten zapewnia wentylację i zapobiega przegrzaniu ciała, co poprawia komfort jazdy.

  • Rozmiar maty: 128x39cm

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.