Żarówki WY3W

Żarówki WY3W to praktyczne rozwiązania halogenowe stosowane w światłach kierunkowskazów. Akcesoria wykonane są w całości z solidnego szkła kwarcowego w kolorze amber. Producenci przede wszystkim postawili na trwałość i niezawodność tych źródeł światła. Głównym zadaniem tego typu halogenów jest sygnalizowanie chęci zmiany kierunku jazdy. Ponieważ manewr ten jest jednym z najczęstszych na drodze, żarówki instalowane w kierunkowskazach wytwarzane są w warunkach wysokich wymagań technicznych oraz stałej kontroli jakości. Taki stan rzeczy uzasadniony jest również faktem, iż akcesoria pracują w trybie nieustannego włączania i wyłączania, a więc narażone są na częste usterki.

Żarówki halogenowe WY3W w znacznej mierze odpowiadają za bezpieczeństwo poruszania się samochodem, zwłaszcza we wzmożonym ruchu ulicznym. Optymalne parametry i właściwości dobrej jakości akcesoriów przekładają się na ich efektywną i wydajną pracę. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzycie się w żarówki WY3W marki Vecta o mocy 3W, przystosowane do pracy pod napięciem 12V. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów akcesoria charakteryzują się wysoką trwałością i niezawodnością.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij