Akcesoria do mycia samochodu

Z odpowiednimi akcesoriami do mycia samochodu można zafundować sobie efekt jego czyszczenia i konserwacji, który nie odbiega od tego uzyskiwanego w profesjonalnych myjniach czy zakładach detailingowych. W trosce o najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów przygotowaliśmy ofertę produktów realizujących najwyższe standardy funkcjonalności i wydajności. Akcesoria do mycia samochodu obejmują kilka grup podzielonych pod kątem ich przeznaczenia. Martwicie się uciążliwymi zabrudzeniami na powierzchni lakieru? Sprawdźcie wydajność naszych myjek ciśnieniowych. Zastanawiacie się, jak doczyścić dach pojazdu? W naszym sklepie czeka na Was szczotka z odpowiednim uchwytem teleskopowym.

Akcesoria do mycia samochodu dostępne w naszym asortymencie to narzędzia doskonale współpracujące z wodą i detergentami, o lekkich, ergonomicznych konstrukcjach zapewniających wygodę użytkowania. Doskonale umyte auto to także czyste felgi i zachwycające świeżością wnętrze pojazdu. Dostępna w ofercie sklepu szczotka tornado sprawi, że tapicerka w waszym samochodzie odzyska dawną świetność. Z naszymi akcesoriami szybko i skutecznie zlikwidujecie przebarwienia i rysy na wiekowym już lakierze. Polecamy nasze aplikatory, polerki i pady polerskie, dzięki którym karoseria lśnić będzie, jak w dniu zakupu auta w salonie. Najlepsi na rynku, renomowani dostawcy i producenci gwarantują jakość akcesoriów do mycia samochodu, której można zaufać.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij