Gąbka, aplikator do opon samochodowych 95x35x65 mm

4,99
Kup teraz - dostawa w poniedziałekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: C-02519Kod producenta: 02519Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Gąbka aplikatora do opon samochodowych o wymiarach 95x35x65 mm. Jest to gąbka o kształcie litery U, specjalnie zaprojektowana do równomiernego nakładania produktów na opony. Jej półksiężycowato wygięta powierzchnia umożliwia łatwe i skuteczne rozprowadzanie substancji na powierzchni opon.

Gąbka posiada solidny uchwyt z pianki, który zapewnia stabilny nacisk podczas aplikacji. Jest przeznaczona do użytku profesjonalnego, a jej trwałość, elastyczność, kompaktowy rozmiar, lekkość, przyjemna w dotyku faktura i miękkość sprawiają, że jest wygodna w użytkowaniu.

Ten aplikator gąbkowy może być stosowany nie tylko do opon samochodowych, ale także do innych powierzchni, takich jak karoseria samochodu, szkło, lustra, zderzaki itp. Dzięki swojej strukturze i właściwościom, gąbka pomaga w polerowaniu powierzchni, czyniąc je bardziej wyraźnymi i gładkimi. Co ważne, nie jest ona szkodliwa dla lakieru i jest pomocna w procesie czyszczenia i polerowania samochodu.

Należy jednak pamiętać o kilku ważnych informacjach dotyczących użytkowania gąbki. Nie należy przechowywać jej w pobliżu ognia ani w miejscach o wysokiej temperaturze. Gąbkę można myć, ale nie należy używać wybielacza. Nie powinno się również stosować ostrego narzędzia tnącego w jej przypadku. Gąbkę nie należy długo wystawiać na działanie bezpośredniego światła słonecznego.

W zestawie znajduje się 1 gąbka do opon, która może być używana w celu utrzymania opon samochodowych w dobrym stanie i zapewnienia im odpowiedniej pielęgnacji.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.