Kołpaki samochodowe Versaco

Versaco jest słowackim producentem solidnych i estetycznie wykonanych kołpaków samochodowych, które z powodzeniem mogą stanowić alternatywę dla felg aluminiowych. Firma stawia na jakość wyrobów oraz profesjonalizm oferowanych usług, które przekładają się na spore zainteresowanie akcesoriami stosunkowo młodej marki oraz rosnącym uznaniem dla jej wkładu w rozwój innowacyjności branży motoryzacyjnej. Versaco tworzy swoje kołpaki w oparciu o potrzeby kierowców w zakresie zarówno trwałości oraz funkcjonalności, jak i kwestii stylistycznych.

Słowacki producent dysponuje rozwiniętym zapleczem technologicznym oraz profesjonalną kadrą pracowniczą. Kołpaki samochodowe marki wytwarzane są z odpornego na uszkodzenia oraz działanie czynników atmosferycznych materiału ABS. Tworzywo zapewnia też akcesoriom odpowiednią elastyczność. Ich dodatkowym atutem jest łatwy sposób montażu oraz gama kolorów, które doskonale prezentują się zarówno w pojazdach starszej generacji, jak i tych nowoczesnych. Kołpaki Versaco w rozmiarach 13”, 14”, 15”, 16” oraz 17”, w głębokich odcieniach czerni, srebra oraz grafitu znajdziecie między innymi w ofercie naszego sklepu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.