Chemia samochodowa Maxifi

Maxifi to powstała w 2010 roku marka dostarczająca klientom wysokiej jakości, wydajne i niezawodne preparaty chemii samochodowej przeznaczone do profesjonalnego auto-detailingu między innymi w zakresie prania dywanów, wykładzin i tapicerek. Produkty Maxifi znacznie wyprzedzają pod względem skuteczności inne dostępne na rynku środki, dlatego właściciele warsztatów i myjni samochodowych często wykorzystują je w swojej pracy. Nowoczesne receptury oraz zastosowanie technologii M-Brittle zabezpieczającej czyszczone powierzchnie przed ponownym zabrudzeniem gwarantują spektakularne efekty usuwania nawet bardzo uporczywych zabrudzeń.

Marka Maxifi wprowadziła również do swoich wyrobów formułę Total Protection, która chroni przed korozją i gromadzeniem się nieestetycznych osadów. Dzięki tego typu właściwościom środki Maxifi zapewniają nie tylko dogłębne oczyszczanie powierzchni, ale i przedłużają ich żywotność i pozostawiają je w dobrej kondycji na długo. W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych klientów wprowadziliśmy do oferty sklepu rewelacyjne proszki do prania tapicerki Maxifi Power Rinse oraz Master Pre-Spray.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.