Zestawy wycieraczek

Stojąc przed potrzebą wymiany wycieraczek samochodowych, często zastanawiamy się, czy kupić je pojedynczo, czy też w komplecie. Chęć obniżenia kosztów determinuje niejednokrotnie podjęcie decyzji o nabyciu tylko jednej, bardziej zużytej wycieraczki. Praktyki te jednak w eksperckich kręgach motoryzacyjnych nie są pochwalane. Polecamy zatem wybór zestawu wycieraczek. Jednakowy stan piór daje gwarancję lepszej i równiejszej pracy. Akcesoria doskonale się uzupełniają, a nie sabotują, jak to bywa w przypadku nierównomiernie zużytych elementów. Zakup zestawu wycieraczek jest też rozwiązaniem dużo wygodniejszym tym bardziej, gdy długości poszczególnych piór różnią się między sobą.

Sprawdź naszą bogatą ofertę zestawów wycieraczek różnych typów. Posiadamy wycieraczki szkieletowe Valeo, Bosch, Alca i Negotti o czterech zaawansowanych profilach dopasowanych do różnych szyb i pojazdów. Listwa z gumką osadzona jest w nich na solidnym metalowym stelażu. Wycieraczki płaskie Flash, Heyner, Bosch, Valeo czy AMiO to propozycja dla kierowców poszukujących eleganckiej i dyskretnej stylistyki. Pióra ściśle przylegają do szyby, a dzięki aerodynamicznej konstrukcji i najlepszym materiałom wykazują doskonałą skuteczność oczyszczania szyby nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Zestawy wycieraczek hybrydowych Denso, Valeo czy Heyner to połączenie nowoczesnego wzornictwa z efektywnością. Całkowicie osłonięte pióro zintegrowane z ramieniem gwarantuje trwałość i wydajność.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Długość pióra
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Producent
zamknij