Olej silnikowy 10W50

Olej silnikowy 10W50 to syntetyk stosowany w jednostkach z turbodoładowaniem lub bez wymagających pewnej i mocnej ochrony poszczególnych elementów, którą zapewnia film olejowy o optymalnych właściwościach. Ten typ mieszanki adresowany jest do wielu modeli aut zarówno starszej, jak i nowszej generacji, w tym wyczynowych i sportowych. Dzięki doskonałym parametrom olej silnikowy 10W50 skutecznie ogranicza zużycie jednostki napędowej, zapobiegając powstawaniu osadów gromadzących się w wyniku jej codziennej, narażonej na wysokie przeciążenia eksploatacji. Swoją efektywność olej zawdzięcza między innymi systemowi dodatków uszlachetniających.

Powstałe w wyniku zaawansowanych procesów chemicznych oleje syntetyczne mają bardzo jasno i precyzyjnie określone struktury molekularne. Odpowiednio dobrane i kontrolowane na każdym etapie przetwarzania substraty gwarantują wyjątkową wydajność i niezawodność mieszanek przystosowanych do pracy w skrajnych warunkach. Olej silnikowy 10W50 stanowi rewelacyjne rozwiązanie na problem z ciśnieniem mieszanki w jednostce oraz w przypadku konieczności zastosowania tzw. dolewek. Szukając dobrego oleju silnikowego 10W50, postaw na renomowanych producentów i sprawdzone technologie.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.