Żarówki P27/7W

Żarówki P27/7W przeważnie stosuje się jako źródło światła w lampach postojowych oraz stopu. Tego typu żarówki halogenowe stanowią zazwyczaj wyposażenie samochodów amerykańskich. Posiadają one dwa włókna o mocy kolejno 27 i 7 W oraz pracują pod napięciem o wartości 12V. Instalowane są najczęściej za pomocą gniazda typu W2,5x16q. Z uwagi na fakt, iż żarówki P27/7W pełnią w oświetleniu samochodu bardzo ważną rolę, producenci postawili na ich trwałość i wytrzymałość na urazy mechaniczne.

Żarówki P27/7W najczęściej montowane są w samochodach marek Chrysler, Cadillac, Hummer, Chevrolet, Lincoln, Pontiac i Dodge, a także w autach takich marek jak Kia, Opel oraz Volkswagen. W sklepie dwr.com.pl prezentujemy tego typu żarówki halogenowe o doskonałych parametrach technicznych i właściwościach realnie wpływających na poprawę bezpieczeństwa wykonywania różnych manewrów drogowych. Polecamy między innymi żarówki P27/7W Osram Original wykonane w standardzie jakości OEM, które mogą być wykorzystane jako oryginalne części zamienne różnego typu elementów oświetlenia pojazdu. Akcesoria emitują strumień świetlny o wartości 475/36 lm i wykazują żywotność do 550 godzin bezawaryjnej pracy.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij