Śruby do kół M12x1,5

Wykonane ze stali o klasie twardości 10.9 i ocynkowane śruby do kół M12x1,5 charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie korozji, dlatego też stanowią pewne zabezpieczenia podczas jazdy samochodem nawet w dość trudnych warunkach drogowych. Polecamy różne długości śrub, a także różne ich odsłony. W katalogu naszego sklepu znajdziecie śruby do kół M12x1,5 zakończone stożkiem do zastosowania w felgach z gniazdami stożkowymi, śruby zakończone kulą dopasowane do gniazd kulistych, śruby specjalne o znacznie wydłużonym łbie dedykowane do samochodów marki Mercedes, a także śruby pływające przeznaczone do korekty rozstawu otworów mocujących w feldze. Akcesoria pozwalają prawidłowo i bezpiecznie zamontować na piastę samochodu felgi o innym niż we wspomnianej piaście rozstawie otworów.

Wybór odpowiedniego typu śrub do kół M12x1,5 ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa poruszania się samochodem. Ich kształt powinien być tożsamy z tym charakterystycznym dla gniazda w feldze. Dzięki tej zgodności możliwe jest uzyskanie właściwej powierzchni styku elementów, a co za tym idzie optymalizacji jakości mocowania. Rekomendujemy dostępne w naszym katalogu części samochodowych śruby do kół M12x1,5 marki Eljot.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Długość robocza
Płaszczyzna
Klucz
Producent
zamknij