Wczytuję dane...

Kuchenki turystyczne

Kuchenki turystyczne są doskonałym elementem wyposażenia w czasie długiej podróży samochodem, pobytu na polu namiotowym lub w kempingu. Takie niezależne źródło ognia, które nie wymaga podłączenia do instalacji elektrycznej, gazowej lub wodociągowej, jest świetnym rozwiązaniem podwyższającym nasz komfort nawet w czasie pobytu na łonie natury.

Kuchenki turystyczne umożliwiają szybkie przygotowanie gorącego posiłku w każdych warunkach. Do sprawnego działania wymagają jedynie paliwa gazowego. Zasilanie może odbywać się przy pomocy butli z gazem lub kartuszy. W związku z tym wyróżnić możemy trzy rodzaje kuchenek:

  • przystosowane jedynie do kartuszy,
  • kuchenki turystyczne uniwersalne, zasilane kartuszem lub butlą gazową,
  • kuchenki zasilane tylko butlą.

W sklepie dwr.com.pl posiadamy doskonałej jakości walizkowe kuchenki turystyczne. Niewielkie gabaryty i ciężar, wygodny sposób magazynowania gazu oraz zapalarka piezoelektryczna stanowią o komforcie ich przewożenia i użytkowania. Kuchenki zaopatrzone są w walizeczki z tworzywa sztucznego, po złożeniu zajmują mniej powierzchni niż arkusz papieru A3, więc przewożenie ich w bagażniku samochodu nie jest żadnym problemem.

Oferujemy dwa rodzaje kuchenek:

  • Kuchenki turystyczne gazowe 1-funkcyjne (na kartusz) w plastikowej walizce,
  • Kuchenki turystyczne gazowe 2-funkcyjne (zasilane na kartusz i z butli gazowej) w plastikowej walizce.

 

W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w doskonałej jakości kuchenki turystyczne firmy STANMOT.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów