Kuchenki turystyczne

Kuchenki turystyczne stanowią doskonały dodatkowy element wyposażenia pojazdu w czasie długiej podróży lub spontanicznego wypadu na łono natury. Takie niezależne źródło ognia, które nie wymaga podłączenia do instalacji elektrycznej, gazowej czy wodociągowej to doskonałe rozwiązanie znacznie podwyższające komfort przebywania z dala od dobrodziejstw cywilizacji. Kuchenki turystyczne umożliwiają szybkie przygotowanie ciepłego i sycącego posiłku w każdych, nawet mniej sprzyjających warunkach. Do sprawnego działania wymagają jedynie paliwa w postaci gazu z butli lub kartusza, czyli niewielkich rozmiarów wkładu, który w zależności od rodzaju możemy wykorzystać wielokrotnie lub tylko raz. Na rynku akcesoriów turystycznych znajdziemy kuchenki zasilane tylko butlą, jedynie kartuszem oraz uniwersalne, przystosowane do dwóch typów zasilania.

W sklepie dwr.com.pl posiadamy doskonałej jakości kuchenki turystyczne przechowywane w specjalnych walizkach. Niewielki gabaryt i ciężar, wygodny sposób magazynowania gazu oraz zapalarka piezoelektryczna stanowią o komforcie ich eksploatacji. Oferujemy kuchenki gazowe 1-funkcyjne zasilane kartuszem oraz kuchenki 2-funkcyjne, do których podłączyć możemy zarówno kartusz, jak i butlę. Kuchenki z naszego asortymentu to propozycja znanej i cenionej w branży motoryzacyjnej firmy Stanmot.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij