Podłokietniki

Podłokietniki to bardzo praktyczne elementy wyposażenia wnętrza pojazdu ułatwiające prawidłowe ułożenie rąk na kole kierownicy. Wielu kierowców montuje prawe podłokietniki, by zachować równowagę w rozkładzie obciążeń między obydwoma ramionami. Podłokietniki w sposób znaczący poprawiają komfort i jakość podróżowania samochodem na długich dystansach. Prawy podłokietnik może również pełnić funkcję bardzo praktycznego, podręcznego schowka.

Wybierając odpowiedni podłokietnik do naszego auta, sprawdźmy szerokość tunelu środkowego, czyli przestrzeni między przednimi fotelami. W mniejszych samochodach możemy zastosować tzw. podparcia wąskie z otwieraną klapką. W szerszych pojazdach można zamontować podłokietniki o większych gabarytach ze schowkami oraz wysuwanymi uchwytami na kubki lub szufladą na monety. Montaż podłokietników nie jest skomplikowany, dlatego, jeśli brak ich w fabrycznym wyposażeniu Waszych aut, zachęcamy do ich instalacji. W znacznej większości przypadków polega ona na przykręceniu dolnej części akcesoriów, tzw. adaptera do tunelu środkowego lub innego elementu pomiędzy siedzeniami. Podparcia uniwersalne posiadają adaptery o szerokim zakresie regulacji. Wystarczy rozsunąć jego metalowe uchwyty i dopasować do przestrzeni docelowej. Sprawdź naszą ofertę uniwersalnych podłokietników marki Automax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij