Mierniki i próbniki napięcia

Mierniki i próbniki napięcia przydają się przy naprawie zarówno elektryki samochodowej, jak i drobnych usterek domowych. Każdy problem elektryczny należy zdiagnozować, pod kątem zakresu prac oraz wartości napięcia, z jakimi mamy do czynienia. Niezbędne w tego typu działaniach jest urządzenie pomiarowe zwane też multimetrem.

Mierniki napięcia powinny pracować w instalacji prądu stałego. Wygodna eksploatacja poszczególnych dostępnych na rynku akcesoriów pozwala na podłączenie ich do dowolnych punktów sieci bez konieczności trzymania czujników. W sytuacji, gdy musimy jednocześnie odpalać samochód, przytrzymywać sondy na klemach i cały czas obserwować wyświetlacz, najlepiej sprawdza się miernik kleszczowy. Funkcjonalnym rozwiązaniem są też mierniki i próbniki napięcia diodowe. Są to proste urządzenia, które sygnalizują tylko i wyłącznie napięcie w obwodzie sieci samochodowej. Miernik LED włącza diodę przy określonym symbolu, co pozwala na błyskawiczne odczytanie, nie tyle napięcia, ile raczej stanu akumulatora. Multimetr dla akumulatora powinien być stosunkowo prosty w obsłudze. Z tego względu popularne są między innymi mierniki i próbniki napięcia automatycznie pobierające skalę pomiarową. Funkcja ta istotna jest szczególnie dla osób, które po raz pierwszy korzystają z urządzeń. Wybór złej skali może spowodować bowiem przepalenie bezpiecznika. Oferujemy mierniki i próbniki napięcia sprawdzonych producentów jak Carmotion i Yato.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij