Szpachlówki

Drobne ubytki w karoserii samochodu mogą być wypełnione i zatuszowane. Umiejętne działania przy użyciu skutecznych produktów gwarantują spektakularne efekty i możliwość jazdy doskonale prezentującym się pojazdem. Podstawowymi środkami umożliwiającymi dokonanie tego typu napraw są różnego rodzaju szpachlówki samochodowe. Dobrej jakości produkty wchodzą w skład podstawowego wyposażenia warsztatów, a także dobrze zaopatrzonych, prywatnych przydomowych garaży. 

Polecamy dostępne w naszym asortymencie szpachlówki miękkie poliestrowe służące do wypełniania rys oraz niewielkich ubytków. Idealnie nadają się do szlifowania ręcznego i mechanicznego, posiadają dużą elastyczność i bardzo dobrą przyczepność do zagruntowanych i niezagruntowanych powierzchni. Udostępniamy również szpachlówki uniwersalne poliestrowe przeznaczone do niwelowania zarówno małych, jak i większych ubytków, a także szpachlówki poliestrowe z dodatkiem pyłu aluminiowego, charakteryzujące się gładką strukturą oraz sporą wytrzymałością mechaniczną. Są elastyczne i odporne na wysokie temperatury. Ostatnim prezentowanym typem są szpachlówki poliestrowe zbrojone mikro włóknem szklanym przeznaczone do niwelowania dużych ubytków oraz wzmacniania osłabionych elementów karoserii samochodu. Szpachlówki z naszej oferty wyprodukowane zostały przez firmę Boll.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij