Szpachlówka z włóknem szklanym BOLL 600g

Szpachlówka z włóknem szklanym BOLL 600g
20,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: BOLLNr produktu: C-0020081Kod producenta: 0020081Gwarancja: 0 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Innowacyjna szpachlówka z włóknem szklanym BOLL, zaprojektowana z myślą o profesjonalnym blacharstwie samochodowym.

Szpachlówka z włóknem szklanym BOLL 600g - doskonałe wypełnianie, wzmacnianie i ochrona karoserii

  • Wypełnianie dużych ubytków: Dzięki swojej wyjątkowej formule, szpachlówka z włóknem szklanym BOLL doskonale sprawdza się przy naprawach większych uszkodzeń karoserii, umożliwiając łatwe i skuteczne wypełnienie ubytków.
  • Wzmacnianie osłabionych elementów: Dzięki obecności mikrowłókien szklanych, szpachlówka BOLL nie tylko naprawia ubytki, ale także wzmacnia osłabione elementy karoserii, zapewniając długotrwałą ochronę i stabilność.
  • Elastyczność i wytrzymałość mechaniczna: Szpachlówka z włóknem szklanym BOLL charakteryzuje się dużą elastycznością, co oznacza, że idealnie dopasowuje się do ruchów karoserii, jednocześnie zachowując bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną, co gwarantuje trwałe i solidne efekty.
  • Uniwersalne zastosowanie: Szpachlówka z włóknem szklanym BOLL może być stosowana na różnorodnych powierzchniach, co czyni ją wszechstronną i łatwą w użyciu niezależnie od rodzaju naprawy czy materiału, na którym pracujemy.
  • Profesjonalny kolor: Zielony kolor szpachlówki ułatwia kontrolę i precyzyjne nakładanie, co zapewnia profesjonalne i estetyczne wykończenie napraw.

Dzięki tym korzyściom, szpachlówka z włóknem szklanym BOLL 600g jest niezbędnym narzędziem dla każdego profesjonalnego blacharza samochodowego, zapewniając nie tylko skuteczne naprawy, ale także długotrwałą ochronę i wysoką jakość wykończenia.

Szpachlówka BOLL z włóknem szklanym dostępna również w sklepie dwr.com.pl w opakowaniach 200g i 1kg

Teraz możesz jeszcze łatwiej zadbać o swoje samochodowe naprawy! Szpachlówka BOLL z włóknem szklanym, która zapewnia doskonałe wypełnianie, wzmacnianie i ochronę karoserii, jest teraz dostępna w szerokim wyborze opakowań w sklepie dwr.com.pl!

Bez względu na to, czy potrzebujesz tylko niewielkiej ilości do małego projektu czy dużej ilości do profesjonalnej naprawy, mamy dla Ciebie odpowiedni rozmiar - od poręcznego opakowania 200g do ekonomicznej opcji 1kg. Wybierz jakość i wygodę z BOLL - sprawdź już dziś naszą pełną gamę rozmiarów w sklepie dwr.com.pl!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.