Olej silnikowy 20W50

Olej silnikowy 20W50 zawiera wysokiej klasy dodatki opracowane z myślą o wydajnej i skutecznej pracy w pojazdach starszej generacji wyprodukowanych między innymi przed rokiem 1980 i w klasycznych jednostkach napędowych. Ten typ mieszanki zalecany jest do mechanizmów i podzespołów o wysokich wymaganiach pod względem odporności oraz stałości filmu olejowego.

Olej silnikowy 20W50 posiada zimową klasę lepkości na poziomie 20W, co znaczy niestety, że już w temperaturze -10 stopni Celsjusza może zacząć sprawiać problemy, a przy -15 st. Celsjusza gęstnieć. Między innymi z tego powodu rekomendowany jest on do użytku w motocyklach, czy rzadko wykorzystywanych w zimie maszynach rolniczych. Oznaczenie klasy lepkości na poziomie 50 gwarantuje, że specyfik tego typu zachowuje swoją oryginalną gęstość nawet w wysokich temperaturach. Mieszanka stawia większy opór i zapewnia optymalny poziom szczelności również w przypadku bardzo rozgrzanego silnika. Właściwości te determinują zastosowanie oleju silnikowego 20W50 w mocno wyeksploatowanych jednostkach napędowych, w których dochodzi do zjawiska tzw. brania oleju. Wybierając właściwy olej do swojego samochodu, stawiajmy na sprawdzonych producentów, których wyroby realizują najbardziej wyśrubowane normy przewidziane dla tego typu produktów chemii samochodowej.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.