Rozgałęziacze gniazda zapalniczki

Rozgałęziacze gniazda zapalniczki stały się popularne dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu kierowców i pasażerów na użytkowanie różnego rodzaju urządzeń elektronicznych w trakcie jazdy samochodem. Pojazdy standardowo wyposażone są w jedno gniazdo, tymczasem sprzętów gotowych do podłączenia może być znacznie więcej. Problem ten w dość łatwy sposób rozwiązują rozgałęziacze gniazda zapalniczki. Zaopatrują one w energię pochodzącą z gniazda zapalniczki wiele odbiorników i jako takie są dużym udogodnieniem zarówno podczas dalekich podróży, jak i codziennych dojazdów do pracy czy sklepu. Zwłaszcza jeśli przewozimy wielu pasażerów i każdy z nich korzysta z innego urządzenia.

Z pomocą rozgałęziaczy gniazda zapalniczki bez problemu dostarczymy energię do tabletu, smartfonu, laptopa czy innych specjalistycznych urządzeń wykorzystywanych w pracy lub w celach rekreacyjnych. Polecamy dostępny w ofercie naszego sklepu rozgałęziacz gniazda zapalniczki marki Myway z dwoma portami USB Auto-ID we wtyczce oraz z dwoma gniazdami USB Quick Charge 3.0 w module z trzema gniazdami zapalniczki EURO. Funkcjonalne i niezawodne urządzenie realizuje nawet najbardziej wygórowane oczekiwania miłośników elektronicznych gadżetów.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij