Czyszczenie DPF

Czyszczenie DPF jest procesem dogłębnego usuwania nagromadzonej sadzy i regeneracji filtra DPF w celu poprawy jego wydajności i sprawności działania. Czyszczenie DPF w warunkach serwisowych odbywa się w specjalnych urządzeniach i wymaga zdemontowania elementu szczególnie narażonego na oddziaływanie różnego rodzaju zanieczyszczeń w codziennej eksploatacji. Proces ten w maszynie do regeneracji wodnej trwa zazwyczaj od 1 do 3 godzin i pozwala na przywrócenie fabrycznych osiągów filtra.

Przy użyciu odpowiednich preparatów możliwe jest również przeprowadzenie czyszczenia DPF w warunkach przydomowych. Efekt podobnych zabiegów może zadziwić każdego posiadacza pojazdu z silnikiem diesla. Zastosowanie właściwych środków jest łatwe i nie wymaga fachowej wiedzy z zakresu mechaniki pojazdów. Czyszczenie DPF przy pomocy preparatów odbywa się bezinwazyjnie i bez konieczności demontażu filtra. Składniki chemikaliów rozpuszczają węglowe osady i wpływają na poprawę pracy silnika, wydłużając jednocześnie żywotność filtra i możliwość jego bezawaryjnej eksploatacji. Po zastosowaniu produkty odparowują, bez pozostawiania śladów. W sklepie dwr.com.pl posiadamy regenerator filtra cząstek stałych K2 DPF Cleaner oraz środek do czyszczenia filtra cząstek stałych DPF Boll.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij