Mikrofibry do osuszania

Mikrofibry do osuszania to rodzaj akcesoriów wykorzystywanych w ostatnim etapie pielęgnacji karoserii samochodu. Dobrej jakości ręczniki pozwalają na szybkie i skuteczne osuszenie wybranej powierzchni. Najlepsze rozwiązanie w tej kwestii stanowią chłonne i wydajne ręczniki z mikrofibry. Akcesoria te cechują się specjalną strukturą, która pozwala na wchłanianie dużej ilości wody. Włókna tych ręczników posiadają odpowiednią twardość i gęstość, które nie powodują zarysowań lub matowienia lakieru. Dobrej jakości mikrofibra pozwala na osuszenie całego samochodu, bez nieestetycznych efektów smug i zacieków.

Mikrofibry do osuszania nie kłaczą się i nie pozostawiają włókien. W ich produkcji wykorzystuje się nowoczesne technologie umożliwiające uzyskanie niezwykle cienkich poliestrowych i poliamidowych syntetycznych struktur, które mogą być nawet do stu razy cieńsze od ludzkiego włosa. Posiadamy między innymi chłonną mikrofibrę do osuszania karoserii ADBL Dementor Towel, gruby ręcznik z mikrofibry DWR Safe Blue Magic oraz mikrowłókno do osuszania K2 Moli XXL.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij