Wycieraczki płaskie NEGOTTI

Negotti jest firmą specjalizującą się w produkcji dobrej jakości wycieraczek samochodowych. Płaskie pióra wykonane z naturalnej gumy i pokryte warstwą grafitu zapewniają doskonałe efekty oczyszczania szyby, bez obaw o jej ewentualne uszkodzenie. Negotti tworzy wycieraczki wyposażone w typowy rodzaj mocowania U oraz zestawy z adapterami dedykowanymi do niemal wszystkich modeli europejskich aut.

Płaskie wycieraczki Negotti charakteryzują się bezprzegubową konstrukcją, zapewniającą równomierny docisk i idealne dopasowanie piór do krzywizny szyby. Naturalna guma pokryta powłoką grafitu gwarantuje bezszelestną i wyjątkowo skuteczną pracę w ekstremalnych warunkach atmosferycznych, uwzględniając również wymagające okoliczności jazdy wyczynowej. Płaskie wycieraczki Negotti poddawane są skrupulatnej kontroli jakości, a długoletnie doświadczenie marki w sportach motorowych to najlepszy dowód ich wydajności i niezawodności. Sprawdź zestaw płaskich wycieraczek Negotti przeznaczonych i precyzyjnie dopasowanych do Twojego modelu samochodu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość pióra
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Producent
zamknij