Filtry samochodowe

Filtry samochodowe są podstawowymi częściami eksploatacyjnymi każdego auta. Wyróżniamy kilka rodzajów filtrów odpowiedzialnych za prawidłowe działanie poszczególnych podzespołów mechanicznych auta oraz wpływających bezpośrednio na komfort podróżowania nim. Filtry samochodowe oleju odpowiadają za oczyszczanie oleju silnikowego, co przekłada się na jakość pracy silnika oraz jego niezawodność. Filtry wychwytują gromadzące się zanieczyszczenia, dzięki czemu olej nie traci swoich właściwości smarujących. Filtry samochodowe paliwa oczyszczają je z cząstek stałych i osadów. Dzięki temu do silnika trafia paliwo oczyszczone, które zabezpiecza części samochodowe, układ zasilania i wtryskowy przed korozją czy uszkodzeniami.

Filtry samochodowe powietrza wpływają bezpośrednio na jakość pracy silnika. Znajdujący się w układzie dolotowym element sprawia, że powietrze wewnątrz auta pozbawione jest kurzu i cząstek stałych. Ostatnią kategorią produktów są filtry kabinowe, zwane też pyłkowymi, umieszczane w układach nawiewu powietrza. Ich zadaniem jest poprawa komfortu jazdy. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się we wszystkie typy filtrów samochodowych marek AMiO oraz Filtron.

Zachęcamy również do odwiedzenia katalogu filtrów Filtron gdzie szybko i bez problemu dobierzecie konkretne akcesoria. Wystarczy jedynie podać markę i model pojazdu, a następnie w tabeli parametrów wybrać te właściwe dla waszego auta. Wyszukiwarka już po chwili zaproponuje optymalną gamę dedykowanych produktów. Filtry samochodowe dobierane są do indywidualnych wymagań technicznych pojazdu pod kątem zastosowania, wymiarów, ewentualnych fabrycznych zmian dokonanych w nowszych generacjach aut, a także wykorzystania filtrów specjalnych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij