Pozostałe w narzędzia warsztatowe

Produkty zgromadzone w dziale pozostałe w narzędzia warsztatowe przeznaczone są do zastosowania w wąskim zakresie prac warsztatowych, serwisowych, naprawczych, diagnostycznych czy renowacyjnych. Narzędzia te trudno zakwalifikować do innej grupy akcesoriów, dlatego zgromadziliśmy je w osobnym katalogu, umożliwiając klientom ewentualny ich przegląd i wybór elementów najbardziej wpisujących się w ich potrzeby. Poszczególne artykuły dostępne w dziale pozostałe w narzędzia warsztatowe wyróżniają się wysokim standardem wykonania, funkcjonalnością, a niejednokrotnie i oryginalnością. Stanowią one propozycję producentów docenianych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

W bogatym asortymencie produktów znajdziecie między innymi zestaw przeznaczonych do precyzyjnych prac haczyków z rękojeścią marki Yato, wielofunkcyjny ściągacz izolacji, wielozadaniowy kalibrownik, gwintownik do zaworów firmy Carmotion, elastyczny chwytak sprężynowy do śrubek i innych małych elementów, zestaw pilników diamentowych, a także adapter do gąbek polerskich marki Boll. Zapraszamy do śledzenia naszej oferty.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij