Palnik gazowy na kartusze do lutowania z Piezo

33,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: G-83035Kod producenta: Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Palnik gazowy na kartusze do lutowania z Piezo

Palnik gazowy na kartusze do lutowania z Piezo to wszechstronne narzędzie, które znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach. Idealnie sprawdza się podczas lutowania rur miedzianych, cynowania, wyżarzania, a także rozpalania grilla.

Dzięki niemu osiągniesz wysokie temperatury do 1300°C, co pozwoli na szybkie i skuteczne wykonanie zadań.

Palnik gazowy na kartusze do lutowania z Piezo - specyfikacja techniczna

  • Moc: 1kW
  • Spalanie: 73 g/h
  • Maksymalna temperatura pracy: 1300°C
  • Typ gazu: Butan
  • Zapalnik: Piezo
  • Regulacja płomienia

Dlaczego warto kupić palnik gazowy na kartusze do lutowania z Piezo?

Wybierając palnik gazowy na kartusze do lutowania z Piezo, inwestujesz w wydajne i niezawodne narzędzie, które sprawdzi się w różnych warunkach. Dzięki regulacji płomienia i zapalnikowi Piezo, użytkowanie jest niezwykle proste i komfortowe. Palnik gazowy na kartusze do lutowania z Piezo zapewnia precyzję i efektywność, pozwalając na profesjonalne wykonanie każdego zadania.

Funkcja Piezo w palniku gazowym na kartusze do lutowania

Funkcja zapalnika Piezo to gwarancja łatwego i szybkiego uruchamiania palnika. Nie musisz martwić się o dodatkowe źródła zapłonu. Regulacja płomienia umożliwia precyzyjne dostosowanie mocy do konkretnej pracy, co znacząco podnosi komfort i efektywność użytkowania.

Produkt kompatybilny w ofercie sklepu dwr.com.pl

Palnik gazowy na kartusze do lutowania z Piezo jest w pełni kompatybilny z kartuszem gazowym Alpen Camping 400ml, dostępnym w ofercie sklepu dwr.com.pl.

Kartusz wypełniony wysokokalorycznym butanem sprawdza się doskonale w każdych warunkach pogodowych i jest idealnym rozwiązaniem również do rozpalania grilla.

Wystarczy podłączyć palnik, by cieszyć się szybkim i łatwym rozpalaniem.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.