Kołpaki 12"

Kołpaki samochodowe pełnią kilka ważnych funkcji, dlatego powinny być dobrane dokładnie pod rozmiar felgi. Zazwyczaj dla najdokładniejszego określenia tej wartości sprawdza się średnicę zewnętrzną felgi. Tę określa się w calach. Felgi nie trzeba oczywiście mierzyć. Informacja o interesujących nas wymiarach podana jest na boku opony założonej na daną felgę. Najczęściej są to wartości od 13 do 18 cali. Na rynku dostępne są również akcesoria dopasowane do mniejszych felg. Kołpaki 12” to rzadko spotykany rozmiar akcesoriów dedykowanych do Daewoo Tico.

Kołpaki 12” zakładane są na felgę stalową w celu poprawy wyglądu oraz ochrony przed drobnymi uszkodzeniami i zabrudzeniem zarówno jej samej, jak i elementów układu hamulcowego. Akcesoria wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa doskonale sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych. Bez problemu można je też myć pod ciśnieniem. Kołpaki 12” prezentują się bardzo efektownie na felgach o niewielkim rozmiarze. Metalowy pierścień, w który są wyposażone, ułatwia ich montaż. Jeśli poszukujesz kołpaków 12” do swojego samochodu sprawdź naszą atrakcyjną ofertę produktów marki Górecki.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.