Środki czystości House Detailing

House Detailing to marka wyjątkowo skutecznych i wielozadaniowych środków do czyszczenia różnych powierzchni, od blatów meblowych i podłóg, po tapicerki skórzane i materiałowe. Preparaty produkowane są przez firmę LiveChem specjalizującą się wytwarzaniu profesjonalnych wyrobów chemii przemysłowej. House Detailing prezentuje linię ekologicznych produktów, dzięki którym Twój dom zyska niepowtarzalny blask. Artykuły inspirowane naturą doskonale wpisują się w popularny dzisiaj trend proekologiczny, łącząc dbałość o porządek z troską o środowisko naturalne.

Nowoczesne receptury gwarantują wyrobom skuteczność i niezawodność nawet w przypadku bardzo uporczywych zabrudzeń na wymagających powierzchniach. Powstałe z recyklingu opakowania środków czyszczących mogą zostać ponownie przetworzone, co minimalizuje szkodliwy dla środowiska efekt ich wykorzystania. Rewelacyjne płyny, odżywki i środki czyszczące z powodzeniem znajdują też zastosowanie w branży motoryzacyjnej, dlatego bogatą gamę odtłuszczaczy, preparatów do pielęgnacji tapicerki i tkanin, neutralizatorów zapachów i innych godnych polecenia produktów znajdziecie w ofercie naszego sklepu internetowego.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.