Zapachy w puszce

Zapachy samochodowe w puszce stanowią skuteczną alternatywę dla innych form odświeżaczy. Dużą zaletą tego typu akcesoriów jest ich długofalowe działanie oparte na stopniowym i równomiernym uwalnianiu aromatu, którego intensywność można dodatkowo regulować. Dyskretną puszkę, w której umieszczony został czynnik zapachowy, można położyć w dowolnym miejscu w przestrzeni wewnątrz auta. W środku pojemniczków znajdziemy najczęściej żel lub kawałki drewna cedrowego nasączone olejkami eterycznymi. Czas ich efektywnej eksploatacji określa się zazwyczaj na ok. 60 dni. Zapachy w puszce doskonale nadają się do odświeżania powietrza w samochodzie, domu lub biurze.

W szerokiej gamie dostępnych na rynku aromatów znajdziemy te inspirowane zapachami kwiatów, zachwycające świeżością i lekkością oraz charakteryzujące się zdecydowaną nutą, skierowaną do użytkowników o sprecyzowanych gustach. Polecamy między innymi zapachy w puszcze California Scents Car Laguna Breeze, Dr. Marcus Aircan Red Fruits, K2 Florida Scent Green Tea oraz 7TIN Jasmine.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij